سحر امیز

نامه ای از خدا برای موفقیت ما!

دوست خوبم سلام. از همه پیام های تشکر و مهربانی شما عزیزان ممنونیم و علت این که کمی فعالیت مان در سایت کم شده، اینه که مشغول تهیه یک دوره ی آموزشی قدرتمند جدید هستیم. در این ایام محرم و صفر، چه خوبه که نگاهی دوباره به خدای خودمون و رابطه مون با خدا بندازیم.

ادامه متن

ابن سینا

داستانی از ابوعلی سینا و اصول هیپنوتراپی

داستانی زیبا از ابو علی سینا و درمان مالیخولیا با هیپنوتراپی

می دانم که معمولاً شما انتظار دارید که تمام پست هایی که برایتان تهیه می کنم به نحوی به موفقیت مربوط باشد. و البته کاملاً هم انتظار درستی است و خبرنامه های رایگان سایت ذهنم دات کام تا همین الان محبوبیت خاصی بین علاقه مندان پیدا کرده اند تا حدی که آنها را برای دوستان خود نیز می فرستند. و ایمیل های محبت آمیز خوانندگان عزیز شور و اشتیاق من را برای تداوم این راه بیشتر می کند.

ادامه متن

زنان ونوسی

خلاصه کتاب مردان مریخی زنان ونوسی

خلاصه ای از متن کتاب زنان ونوسی مردان مریخی

دوست خوبم سلام … تو هفته های گذشته، ایمیل های زیادی در مورد بهبود رابطه زناشویی از کاربران دوست داشتنی سایت ذهنم دات کام گرفتم که به جد دنبال بهبود روابط خود با همسرانشون بودن. یکی از معروف ترین کتاب های این زمینه ( که خودم قبولش ندارم! ) کتاب مردان مریخی / زنان ونوسی هست.

ادامه متن

جلب کردن جنس مخالف

عبارات تاکیدی اسکاول شین

جملات تاکیدی تاثیر گذار و مثبت

دوست خوبم سلام … امروز یه پست عالی براتون حاضر کردم و ازتون می خوام که مطالب پایین رو حتماً جایی که هر روز در دیدتان باشه بنویسید و قرار بدین تا ملکه ذهن ناخودآگاهتون بشن.

ادامه متن