سحر امیز

نامه ای از خدا برای موفقیت ما!

دوست خوبم سلام. از همه پیام های تشکر و مهربانی شما عزیزان ممنونیم و علت این که کمی فعالیت مان در سایت کم شده، اینه که مشغول تهیه یک دوره ی آموزشی قدرتمند جدید هستیم. در این ایام محرم و صفر، چه خوبه که نگاهی دوباره به خدای خودمون و رابطه مون با خدا بندازیم.

نامه ای از خدا…

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده ام و نه با تو دشمنی کرده ام. (ضحی ۱-۲)

افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم ؛ او را ، که مرا به سخره گرفتی. (یس ۳۰)

و هیچ پیامی از پیام هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی. (انعام ۴)

و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو  قدرتی نداشته ام (انبیا ۸۷)

و  مرا به مبارزه طلبیدی و چنان توهم زده شدی که  گمان بردی  خودت بر همه چیز  قدرت داری. (یونس  ۲۴)

و این در حالی  بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی توانی از او پس بگیری  (حج ۷۳)

پس چون   مشکلات از  بالا  و پایین آمدند و  چشمهایت از وحشت فرو رفتند، و قلبت آمد توی گلویت  و تمام  وجودت لرزید، چه لرزشی، گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان  بردی چه گمان هایی!!… ( احزاب ۱۰)

تا زمین با آن فراخی بر تو تنگ آمد  پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به  سوی تو بازگشتم تا تو نیز به سوی من بازگردی ، که من مهربان ترینم در بازگشتن. (توبه ۱۱۸)

وقتی در تاریکی ها  مرا  به زاری خواندی که اگر تو را از غم برهانم  با من می مانی، تو را از رهانیدم اما  باز مرا با دیگری در عشقت شریک کردی . (انعام  ۶۳-۶۴)

این عادت دیرینه ات بوده است، هرگاه که خوشحالت کردم از من روی گردانیدی و  رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید از من ناامید شده ای. (اسرا ۸۳)

آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت را؟ (سوره شرح ۲-۳)

غیر از من  خدایی هست که برایت خدایی کرده باشد ؟ (اعراف ۵۹) پس کجا می روی؟ (تکویر ۲۶)

پس از این سخن دیگر به کدام سخن می خواهی ایمان بیاوری؟ (مرسلات ۵۰)

چه چیز جز بخشندگی ام  باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟ (انفطار ۶)

مرا  به یاد می آوری ؟ من همانم که بادها را می فرستم تا ابرها را در  آسمان پهن کنند و ابرها را پاره پاره  به هم فشرده می کنم تا  قطره ای باران از  خلال آن ها بیرون آید و به خواست من  به تو اصابت کند تا  تو فقط  لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود  (روم ۴۸)

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی باز می ستانم  تا به  آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم  و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم. (انعام  ۶۰)

من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت  می دهم  (قریش ۳)  برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگر  با هم باشیم (فجر ۲۸-۲۹)

تا یک بار دیگه  دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم. (مائده ۵۴)

دوست خوبم، وقتی بدونی که به کجا میری،  تبدیل به شخص مؤثرتری میشی. ازت می خوام که همین الان تو کانال ما هم عضو بشی و متن فارسی قران رو از مطالب چند هفته پیش کانال سرچ و دانلود کنی و هر روز دقایقی از اوقات فراغت خودت رو به مطالعه دقیق و متمرکز این فایل ارزشمند سپری کنی.

دوستدار شما – علی جاودانی

0 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*