چرا هر چی تلاش می کنم، نتیجه معکوس میگیرم؟

علت اینکه موفق نمی شویم چیست؟

سوال یک کاربر سایتمون ? :
سلام جناب جاودانی … مهمترین نکته آموزشی پکیج “راز موفقیت نامحدود با تغییرات درونی” شما برای من این بود که ذهن ناخود آگاه رو از ذهن خود آگاه خیلی زیبا و متفاوت تر از اونی که می دونستم، شناختم.?
همچنین یاد گرفتم که باید خواسته ها و اهدافم رو تجسم کنم تا ناخودآگاهم تشخیص بده که ما چی می خواهیم.
تجربه فوق العاده ای بود ولی سوال من اینه :
چطوری میشه که من روی یک هدف اصرار دارم ولی نتیجه معکوس میگیرم و دقیقاً عکس اون اتفاق می افته ؟?

پاسخ من ??   خیلی خوشحالم که تونستی تجربه فوق العاده ای از دوره ویژه من بدست بیاری. همونطور که خودت گفتی یادگیری تفاوت بین خودآگاه و ناخودآگاه به شیوه ی من اهمیت زیادی در مورد رسیدن به اهداف داره و اتفاقاً جواب سوالت در مورد نتیجه معکوس هم به همین ربط پیدا می کنه.?

تو فیلم راز به این موضوع اشاره نشده و به همین خاطر بیشتر افرادی که بر اساس دستورات اون فیلم می خوان از قانون جذب استفاده کنن نتیجه نمی گیرن.?

شاید در دوره های موفقیت دیدی که برای موفقیت، تلاش و کوشش رو توصیه می کنن.

منم با این گفته ها مخالف نیستم … همه ی آدم های بزرگ برای رسیدن به خواسته هاشون زحمت کشیدن و تلاش کردن، ولی نکته مهمتر اینه که “زیرکانه” تلاش کردن.?

تلاش و کوشش بدون برنامه و زرنگی جواب نمیده … اگه شما روشی رو ۱۰ بار امتحان کردی و هر دفعه شکست خوردی، انتظار داری در بار یازدهم چه اتفاقی بیافته ؟ معجزه بشه !؟؟؟?

دوست خوبم، ازت می خوام به جای تحت فشار قرار دادن خودت جهت رسیدن به خواسته هات با توسل به همان ابزار قدیمی، کمی هوشیاری به خرج بدی و روش خودت رو تغییر بدی.? حتی شاید بهتر باشه دقیقاً برعکس اون چیزی که فکر می کنی درسته، انجام بدی!

اگه این کار رو نکنی و همچنان بخواهی با سرسختی همون روش قدیمی رو اونقدر امتحان کنی تا جواب بگیری، قانون تاثیر معکوس رو وارد زندگیت می کنی که دقیقاً برعکس قانون جذب جواب میده : هر چه قدر به خواسته ی خود بیشتر فکر کنید و تلاش کنید، از اون دورتر خواهید شد.⚡️

می دونی چرا ؟

چون شما بیش از حد به ذهن خودآگاه و اراده خود وابسته هستید و فکر می کنید که میشه سیر تا پیاز راه رو پیش بینی و برنامه ریزی کرد

فکر می کنید که بدون منحرف شدن از برنامه ریزی و اصول خود قادر به رسیدن به اهدافتان نخواهید بود. ? البته فقط فکر می کنی !!!

من با افراد زیادی که این مشکل رو داشتن صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که الگوی ثابتی پشت سر همه ی اونا قرار داره. ?

علیرغم داشتن ذهن خودآگاه قوی، اونا هیچ چیز درباره قدرت ناخودآگاه خودشون نمیدونستن و هیچ راهی برای استفاده از اون بلد نبودن.

این افراد به طور دیوانه واری همیشه سعی در کنترل خود و اطرافیانشان داشتند و در نهایت در یک نقطه از هم می پاشیدن! ?

پیشنهاد می کنم فصل ۷ پکیج راز موفقیت نامحدود رو دوباره مطالعه کنی و تمرین هاشو انجام بدی.

——————

اگه شما هم در گذشته با این قانون تاثیر معکوس روبرو شدی و دیگه نمی خوای در این دور باطل قرار داشته باشی، توصیه می کنم حتماً دوره “پکیج راز موفقیت نامحدود با تغییرات درونی” رو تهیه کنی.

www.zehnam.com/product/unlimited-success-package

همچنین می تونی در صفحه اول سایت ذهنم دات کام، ایمیل خودت رو وارد کنی تا بهترین تکنیک های خودم رو که فقط با مراجعین حضوری در میان می گذارم، به صورت کاملاً رایگان دریافت کنی. ?

راستی، دوره آموزشی جدید و شگفت انگیز “راز خوشبختی در زندگی” رو که به زندگی عاطفی و قوانین و اصول ازدواج، همسرداری و روابط زناشویی پرداختم رو هم از اینجا ببین و کامل مطالبش رو بخون:

www.zehnam.com/product/secret-of-happiness-in-life/

دوستدار شما – علی جاودانی

2 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*