چه جوری می توانم محصولات سایت را خریداری کنم ؟

محصولات ارائه شده در سایت به دلیل راحتی استفاده شما، بصورت دانلودی تهیه میشوند. شما پس از انتخاب محصول و اضافه کردن به سبد خرید، پس از چند مرحله ساده به درگاه پرداخت اینترنتی وصل می شوید و پس از پرداخت، خرید تمام میشود.

لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال می شود و هم در بخش کاربری سایت در دسترس شما هست.

آیا قبل از خرید محصولات سایت، تخصص خاصی لازم هست ؟

مطالبی که در محصولات سایت ارائه می شوند، از صفر تا صد هر بحث می باشند. یعنی تمامی سنین با هر شغل و هر مدرک تحصیلی می توانند از محصولات سایت استفاده کنند.

جهت آشنایی بیشتر با محتوای سایت و مباحث ارائه شده، می توانید بخش مقالات و دانلودهای رایگان را مطالعه فرمایید.

آیا امکان خرید به روش پستی وجود دارد ؟

در گذشته ما این سیستم COD را امتحان کرده ایم و متاسفانه مشکلات زیادی داشت. مثلاً ممکنه زمان مراجعه مامور پست، خریدار حضور نداشته باشد و محصول برگشت بخورد.

بنابراین در سایت ذهنم دات کام، تمامی محصولات به صورت دانلودی تهیه می شود که هم مشکل پستی نداشته باشد هم به محض خرید، بتوانید دانلود و مطالعه را شروع کنید.

آیا می توانم شماره تلفن آقای جاودانی را داشته باشم ؟

تمام خوانندگان سایت دوست دارند که با آقای جاودانی ارتباط مستقیم داشته باشند.

آقای جاودانی هم عاشق ارتباط مستقیم با خوانندگان مطالب شون هستند ولی با توجه به وقت محدود ایشان و حجم بالای درخواست کنندگان، چنین امکانی وجود ندارد.

بهترین شیوه تماس با آقای جاودانی، ارسال ایمیل به info@zehnam.com می باشد و ایشان معمولاً تعدادی از سوالات را مستقیم پاسخ می دهند و برای تعدادی هم در قالب پست های سایت پاسخ می دهند.

همچنین در پایان هر محصول، راه ارتباطی مخصوصی ویژه خریداران اون محصول با آقای جاودانی در نظر گرفته شده است.

آیا دوره های آقای جاودانی در فروشگاه ها هم عرضه می شوند ؟

محصولات ارائه شده در سایت ذهنم دات کام، بصورت انحصاری فقط در این سایت ارائه می شوند و فروش آنها به هر شکل دیگر در هر جایی، غیر قانونی می باشد .

محصولات سایت شما خیلی گران است. میشه برای من تخفیف قایل بشین ؟

اگر شما فکر می کنید محصولات ارائه شده در سایت گران هستند، احتمالاً حق دارید و نباید آنها را تهیه کنید !

چون مطمئنیم اگر می دانستید که تکنیک های ارائه شده در این محصولات می تواند تغییرات ملموس و بی سابقه ای را در زندگی تان به وجود آورد، حتی اگر قیمت آنها ده برابر بیشتر هم بودند، باز هم تصمیم به خریدن آنها می گرفتید. مگر نه ؟

یک احتمال دیگر هم این است که تازه در خبرنامه سایت ما عضو شده اید و هنوز تمام آموزش های ما را نخوانده اید. در این صورت پیشنهاد می کنیم که کمی صبور باشید.

ایده آل ما این است که شما زمانی تصمیم به خریدن این محصولات بگیرید که به اندازه قیمت خود محصولات، از مقالات و ایمیل های رایگان ما آموخته باشید.

و در نهایت تجربه به ما ثابت کرده است که دوستانی که با کمال میل محصولات را تهیه کرده اند، با جدیت بیشتری از آنها استفاده کرده اند و عالی نتیجه گرفته اند. به همین خاطر راضی بودن مشتریان برای ما بیشتر از تعداد فروش محصولات اهمیت دارد.