کتاب رابرت کیوساکی

دانلود کتاب بابای پولدار، بابای بی پول رابرت کیوساکی

دانلود رایگان کتاب پدر پولدار و پدر بی پول رابرت کیوساکی

در این پست برای شما دوستان عزیز کتاب پر فروش بابای دارا، بابای ندار از رابرت کیوساکی رو برای شما حاضر کردم.

فایلی که امروز براتون حاضر کردم شامل ۲ فایل PDF می باشد که هر کدام به بخشی از مطالب کتاب پرفروش بابای پولدار، پدر بی پول پرداخته است. کتاب پدر پولدار ( به انگلیسی : Rich Dad, Poor Dad ) یکی از ۱۰ کتاب پر فروش سال انتشارش بود.

در این کتاب رابرت کیوساکی درباره روشهای زندگی افراد پولدار و افراد بی‌پول صحبت می‌کند. او از کودکی خود می‌نویسد و اینکه زندگی در کنار پدر واقعی او که یک معلم باهوش و بسیار محبوب اما فقیر بوده و زندگی در کنار پدر بهترین دوستش که او دوستش را درباره پول و قواعد آن آموزش می‌داد و بسیار ثروتمند بود.

رابرت کیوساکی می‌گوید: یکی از پدرانم برای به دست آوردن چند دلار جان می‌کند و دیگری مشت مشت پول در می‌آورد. یکی از پدرانم به من یاد می‌داد که سوابق تحصیلی و کارم را چه طور بنویسم که بتوانم شغل خوبی به دست آورم و دیگری به من می‌آموخت که چه طور طرحهای قوی مالی و بازرگانی را خلق کنم، تا بتوانم برای دیگران شغل ایجاد کنم.

فرزند دو پدر قوی بودن این امکان را برای من فراهم آورد تا با مقایسه نظر آنها با یکدیگر تأثیر تفکراتشان را بر زندگیشان بررسی کنم، در این جریان فهمیدم که انسانها زندگیشان را براساس افکارشان تنظیم می‌کنند. پدر بی پولم دائماً می‌گفت: من هیچ وقت پولدار نمی‌شوم و این پیشگویی واقعیت یافت، ولی پدر پولدارم معتقد بود که آدم پولداریست، حتی یک بار پس از ورشکستگیی که افسراده اش کرده بود، باز ادعا کرد آدم ثروتمندی است و می‌گفت بین فقیر بودن و ورشکسته بودن یک اختلاف بزرگ است و آن این که ورشکستگی موقتی، ولی فقر دائمی است.

فرزند دو پدر قوی بودن این امکان را برای من فراهم آورد تا با مقایسه آرای آنها با یکدیگر تأثیر تفکراتشان را بر زندگیشان بررسی کنم، در این جریان فهمیدم که انسانها زندگیشان را براساس افکارشان تنظیم می‌کنند. پدر بی پولم دائماً می‌گفت: من هیچ وقت پولدار نمی‌شوم و این پیشگویی واقعیت یافت، ولی پدر پولدارم معتقد بود که آدم پولداریست، حتی یک بار پس از ورشکستگیی که افسراده اش کرده بود، باز ادعا کرد آدم ثروتمندی است و می‌گفت بین فقیر بودن و ورشکسته بودن یک اختلاف بزرگ است و آن این که ورشکستگی موقتی، ولی فقر دائمی است.

پیشنهاد می کنم حتماً این دو کتاب رو مطالعه بفرمایید.

7 پاسخ ها

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

 1. کتابی گفتند که :

  سلامی دوباره

  آقای من همه فایل هایی که گذاشته بودین رو دانلود کردم … عااااااالی هستن

  پاسخ دادن
 2. رحیم رهرو گفتند که :

  سلام
  نوع صحبت کردنتون تو صفحه تلگرام خیلی برام جذابه
  مرسی که اینقدر خوبین :)

  پاسخ دادن
 3. بابک ضیا گفتند که :

  نظرم در مورد سایت شما :

  سایت تازه ولی با بروز رسانی مرتب و مطالب مفید با زبان ساده هست

  این یعنی موفق خواهید شد :-)

  پاسخ دادن
 4. رنجبر گفتند که :

  ممنون از اینکه سایت تون رو تو تلگرام بهم بعرفی کردین

  خیلی سایت خوبی دارید… عااااااااااالی :beauty:

  پاسخ دادن
 5. ابوالفضل یاری گفتند که :

  وای دستتون درد نکنه… تعریف این کتاب رو زیاد شنیده بودم و الان قسمت شد اینجا ببینم و دانلود کنم

  پاسخ دادن