Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

ریختن مایع منی در واژن  

(@fatemeh-1)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۳۰/۱۱/۱۳۹۷ ۸:۰۰ ب.ظ  

سلام من ۱۰ ساله ازدواج کردم و فقط یکبار مایع منی برای بارداری داخل واژنم ریخته شده خواستم ببینم مشکلی نداره؟و در ضمن من جلوگیری طبیعی دارم و همسرم نزدیک امدن منی خودش مراقب است و برای جلوگیری از بارداری از قرص یا کاندوم هم استفاده نمیکنیم

نقل‌قول
(@safora69)
کاربر 5 ستاره
۳۰/۱۱/۱۳۹۷ ۸:۱۵ ب.ظ  

سلام

روش طبیعی که اصلاجلوگیری حساب نمیشه وممکنه بارداری رخ بده اونم یه باری ام که مایع منی روریختین هم بایدصبرکنین تازمان پریودی وببینین اوضاع ازچه قراره ودرآخر،رابطه اگرکه همسرتون خودش به وسیله دستش مایع منی روخارج میکنه خودارضایی محسوب میشه

قرص وکاندوم هم روش های خوبی هستن که البته به صورت مداوم نه چرخشی البته بایدببینین قرص بابدنتون سازگاری داره یانه

پاسخنقل‌قول
(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
۳۰/۱۱/۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ ب.ظ  

روش طبیعی اصلا روش قابل اطمینانی نیست حتی اون پیش ابی که از همسرتون وارد واژن بشه دارای اسپرم هست و ممکنه که باردار بشین

پاسخنقل‌قول
(@mahan)
کاربر تازه کار
۳۰/۱۱/۱۳۹۷ ۱۱:۳۹ ب.ظ  
  1. سلام ریختن مایع مشکلی نداره ولی اگرقصدبارداری ندارین روش طبیعی ریسکش خیلی بالا هست چون باهمون اب اولیه مردهم ممکنه بارداربشید.. مخصوصاً مواقع تخمک گزاری که دوهفته قبل ازپریود بعدی هست امکان بارداری بیشتره.. بهترین روش قرص وکاندوم هستن 

پاسخنقل‌قول
(@khadijeh)
کاربر فعال پر تلاش
۰۱/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۲۸ ق.ظ  

سلام ... دوست خوبم سوالات مربوط به بارداری و پیشگیری خیلی زیاد هستن و هر چند در سری پست های #آموزش_پزشکی بحث پیشگیری و قرص های ضد بارداری و اینا رو خیلی کامل توضیح دادیم، اینجا هم توضیح میدم :

1- بارداری موقعی رخ میده که آب منی مرد حاوی اسپرم سالم، در دوره تخمک گذاری خانم داخل واژن نفوذ کنه.

2- دوره تخمک گذاری خانم ها با توجه به سیکل پریودی شون متغیر هست ولی استانداردش اینجوری هست :

- به محض پاک شدن و اتمام خونریزی پریودی (فرض کنیم اول آذر پاک شدین)، تا 4 روز دوره احتیاط هست ( تا 5 آذر ) که باید پیشگیری داشته باشین

- از روز پنجم تا نهم ( که در این مثال میشه از 6 آذر تا 10 آذر )، دوران تخمک گذاری هست که افرادی که مایل به بارداری هستن، در این 5 روز باید بیشتر رابطه داشته باشن و بعد انزال، خانم کمی پاها رو به بالا بگیره و نیم ساعت دراز بکشه که اسپرم کامل نفوذ پیدا کنه.

- از روز دهم پاکی تا دوازدهم ( که در این مثال میشه 11 آذر تا 13 آذر ) باز دوران احتیاط هست که باید پیشگیری داشته باشین

- از روز سیزدهم پاکی تا شروع پریودی بعدی، دوران رابطه امن هست که احتمال بارداری خیلی کم هست.

3- موضوع مهم دیگه ای که باید حواس تون باشه اینه که این پیشگیری های مقطعی چند روز یکبار، بهتره با کاندوم باشن / اگه بنا به پیشگیری با قرص ضد بارداری داشته باشین، باید مرتب و دایمی این قرص ها مصرف بشن طبق توضیحات داخل بسته بندی شون و طبق توضیحات قبلی مون در کانال

4- در مورد جلوگیری طبیعی هم بارها توضیح دادم / اصلا روش امنی نیست و احتمال باردار شدن حتی با پیش آب اولیه مرد وجود داره و کلی استرس الکی هم به خودتون میدین که وای نکنه آب منی وارد شد / وای کی جلوی انزال گرفته بشه و همین استرس ها کیفیت رابطه رو کلی پایین میاره.

" این پست، پاسخ استاد جاودانی در کانال تلگرامی @tajrobeVAzendegi هست که اینجا ارسال کردم "

پاسخنقل‌قول