Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

شوهرم هر روز نیاز جنسی داره  

(@fatemeh-1)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۲۴/۰۱/۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ق.ظ  

سلام من ۳۷ ساله و همسرم۴۳ ساله

مشگل من اینه همسرم تقریبا هر شب نیاز جنسی داره ولی من خسته شدم از بس برای غسل و نماز حمام رفتم جدیدا به خاطر همین مساله کاهل نماز شدم

نقل‌قول
(@khadijeh)
کاربر فعال پر تلاش
۲۵/۰۱/۱۳۹۸ ۴:۱۵ ق.ظ  

سلام ... دوست خوبم جالبه که برای یک کار رده دوم، اومدی یک کار واجب و رده اول رو ترک کردی و کاهل شدی!

واقعا چرا؟

کی گفته که همسرت ربات هست و در صورت داشتن یک رابطه جنسی کامل، بازم هر روز هر روز میل جنسی خواهد داشت؟

چرا به جای پاک کردن صورت مسئله، نمیایی آموزش ببینی؟

چند تا سوال میپرسم ببین در مورد اینا چیزی بلدی؟

ارضای روحی / ارضای جسمی / لوندی / انرژی زنانه / پسنوازی / پیشنوازی / اعتماد به نفس جنسی

مطمئنم که ایراد شما اینه که لاقل انرژی زنانه و ارضای روحی و اعتماد به نفس جنسی رو در روابط تون ندارین

و اگه این 3 تا رو یاد بگیری، همسرت هم همه جانبه تخلیه میشه و دیگه هر روز هر روز ازت رابطه نمی خواد و کلی نفع دیگه هم براتون خواهد داشت.

فقط چند تا نکته میگم تا زمانی که آموزش دیدن رو شروع کنی، اینا رو یاد بگیر :

- خروج منی از آلت همسرت، به معنی ارضای کامل نیست
- رابطه دهانی رو به روش درست و هر دو تایی تون باید داشته باشین
- خلاقیت های جدید رو وارد روابط تون کنین
- از پست های افزایش حرارت کانالمون استفاده کنین
- هر از گاهی شما شروع کننده باشین
- مدیریت روابط جنسی تون رو هر از گاهی شما به دست بگیرین

" این پست، پاسخ استاد جاودانی در کانال تلگرامی @tajrobeVAzendegi هست که اینجا ارسال کردم "

fatemeh67 پسندید
پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۲:۲۶ ب.ظ  

شما باید تبادل احساسات را در رابطه جنسی بیشتر کنین،به نظر می رسه همسر شما ارضا نمی‌شود پس سعی کنین آموزش ببینمون از ایده های دلبری و لوندی بهره ببرین !

راحت با همرحرف بزنین و با دز طرز لباس پوشیدنتون تجدید نظر کنین  و اضطرابمون ترس را از خود دور کنین .

اکر برنامه ریزی داشته باشین و اعتماد به نفستان را بیشتر کنین راهی مخصوص به خودتون کشف میکنین که هم به همسرتون رسیدگی میکنین و هم عبادت خود را به موقع انجام می دهید.

پاسخنقل‌قول
(@arezoo)
کاربر پر تلاش
۳۰/۰۲/۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ  

با سلام خسته نباشید بعضی مواقع ممکنه یه مشکل جسمی درونی داشته باشند همسرشما باید به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنه و با تخصص این شرایطشون درمان میشه  و اگر مشکلی نبود باید از نظر عاطفی طبق گفته های استاد علی جاودانی ریشه یابی بشه و اموزش ببیتید تا مشکلتان حل شود .موفق باشید.

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۹/۰۴/۱۳۹۸ ۶:۱۵ ب.ظ  

رابطه جنسی یک ارضا و لذت روحی و جسمی هست و نباید انتظار داشته باشی که مثل یک مجسمه جلوی همسرت بخوابی و وقتی کار تموم شد بذاری بری! 

و همسرت اینجوری ارضای کامل جسمی و روحی بشه.

خروج منی دلیل بر ارضاء کامل آقایان نیست ! جسم رو ارضاء می کنید ولی غافل از ارضاء روحی اون میشید . نتیجه این میشه که اون هر روز می خواد !

روش های تحریک آقایان به دو دسته کلی تقسیم میشه :

1- تحریک از راه دور

2- تحریک از راه نزدیک

1️⃣ تحریک از راه دور : آقایون بصری هستند و همین بصری بودن بلای جوون اون هاست !😅  بگذریم ... ! یه زن می تونه با پوشش خاص ، رفتار خاص ، حالت های خاص دادن به بدنش ، آرایش و حرف های تحریک کننده شوهرش رو به طرف خودش جذب کنه .

رفتار خاص یعنی چی ؟

منظورم مانور دادن روی اندامی هستش که شوهر بیشتر از اون خوشش میاد و تحریک میشه . اگه شوهر شما از بالاتنه  تون خوشش میاد می تونید با پوشیدن تاپ و ... اون چیزی باشید که شوهرتون می خواد .

بعضی مردان رو شکم صاف و کمر باریک بیشتر تحریک می کنه ، برخی هم بیشتر با پایین تنه تحریک میشن .

خلاصه این که کشف کنید شوهرتون جزء کدوم دسته است . لازم به گفتنه که این نوع رفتار و پوشش نباید دائمی باشه . چون خیلی زود براش عادی میشید .

فوق اش 2 الی 3 بار در هفته سعی کنید که تحریکش کنید نه 24 ساعت شبانه روز و در کل هفته !

@tajrobeVAzendegi

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۹/۰۴/۱۳۹۸ ۶:۱۶ ب.ظ  

2️⃣ تحریک از راه نزدیک : عمده ی عصب های تحریک پذیری مردان همون حول و حوش آلت قرار داره . یه زن می تونه با لمس آلت و بیضه و نوازش همون حول و حوش شوهرش رو تحریک کنه .

وقتی رابطه برقرار شد ، راه های وجود داره که میشه مرد و بیشتر تحریک کرد . عمده ی این کار به عکس العمل های خانمش بستگی داره که پاسخ سوال شما هم اینجا هست.

عمده ی عکس العمل های تحریک کننده برای مرد در حین آمیزش ، حرکتی و احساسی هستند . مثلا گرفتن کمر شوهر در حالاتی خاص و...

خودتون رو مشتاق نشون بدید ، البته حرف های تاثیر گذارتر دیگه ای هم میشه زد که بنا به دلایل خاص ! از بیان اون معذورم . سر بسته بهتون بگم که هر چه بی حیاتر و بی ادبانه تر ، بهتر !

اگه لذت می برید لازم نیست پنهان کنید . چه اشکالی داره که شوهرتون ببینه یا بفهمه که می تونه شما رو به وجد بیاره؟ اگه این کار رو کردید می تونید شوهرتون رو از لحاظ روحی ارضاء کنید و این یعنی سکس کامل.

موفقیت شخصی و همسرداری 💪❤️ 👇

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

پاسخنقل‌قول