Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

نگرانی از تیرگی های بدن  

(@fatemeh-1)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۱۲/۱۲/۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ب.ظ  

سلام 

من درشرف ازدواج هستم.

همیشه یک سری ترسها ونگرانی توی وجودم بوده که الان خیلی بیشترشده وهمش دغدغه شونو دارم.

من نگران اینم که نکنه همسرم اندام منو نپسنده یا تیرگی های بدن من توجهش رو جلب کنه.

من هرکاری انجام دادم وهرماسکی استفاده کردم این تیرگی ها برطرف نشدن.(ابلیمو.ماست.زردچوبه.سرکه.سدر)

بااین که میدونم این یه مشکلی فراگیره وخیلی ازخانوما دچارتیرگی پوست هستن.

چیکار کنم واقعا؟

چرا هیچ روش سریع وموثری وجودنداره؟

اصلا نمیدونم کی این بلاهاسرپوستم اومد.

درضمن راجب اصلاح موهای بدنم هم نگرانی دارم.

واقعا خانومای متاهل چیکارمیکنن بااین موهاشون؟هر دوهفته یک بارباید بریم سالن واسه موم انداختن؟لیزرکه هزینه هرجلسه اش وحشتناکه.

با موهای ناحیه تناسلی چیکارکنیم؟

هر روز اصلاح میکنی فوری روز بعدش درمیاد.

باموم ببری میگن ممکنه پوستش شل بشه.ودردشم وحشتانکه.

کاش از خانومای متاهل بخواید تجربه شونو راجب این مسئله بگن.

نوره اصل هم که گیرنمیاد.میگن اونی که زرنیخ داره عالیه.

لطفا راهنمایی کنید.

نقل‌قول
(@safora69)
کاربر 5 ستاره
۱۴/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۵۰ ق.ظ  

چقدررررحسسساااااس😣😣😣عزیزم هرچیزی اندازه ای داره خوبه آدم به فکراین چیزاباشه ولی نه تااین حدکه شماخودتون رودارین آزارمیدین درضمن همه چیزکه اندام واین تیرگی ولک وچه میدونم هرچیزی این چیزانیس که 

کاش به همین اندازه که به فکرظاهرقضییه هستین به فکرباطن قضییه هم باشین شماقبل ازدواج حتماحتمامشاوره داشته باشین اونم ازنوع خوبش البته اگرکه خوب شماباخوب من یکی باشه

شادباشین

پاسخنقل‌قول
(@khadijeh)
کاربر فعال پر تلاش
۱۴/۱۲/۱۳۹۷ ۶:۴۰ ب.ظ  

سلام ... دوست خوبم مشکل اساسی و پایه ای شما تیرگی پوست و موهای زاید بدن نیست، مشکل اصلی شما اینا هست :

- عدم اعتماد به نفس
- استرس دایمی
- افکار منفی
- خود کم بینی
- مقایسه منفی خودت با بقیه
- ترس از آینده
- ترس از قضاوت شدن
- عدم شناخت قوانین موفقیت
و ...

و به جای اینکه دنبال این باشی که چجوری ظاهرت رو بهتر کنی، بهتره دنبال این باشی که چجوری باطن ت و فکر ت و این صفات منفی ت رو اصلاح کنی

اینو یادت باشه که یک زن که از نظر ظاهری و پوست و اندام همه چیز تمام باشه ولی استرس و فکر منفی و اعتماد به نفس پایین و استرس و ترس داشته باشه، خیلی خیلی خیلی به درد نخور تر و غیر جذاب تر از زنی هست که از نظر ظاهری و اندامی نرمال و مثل بقیه و طبیعی هست ولی جذابیت درونی و شادی و اعتماد به نفس داره.

در ضمن رشد موی زاید برای بدن لازم هست و باعث دفع سموم و سودا از بدن میشه و اینکه از روی چشم و هم چشمی و مقایسه با افراد معروف خودتون رو دایم تغییر بدین تا از غافله زیبایی ظاهری عقب نمونین، اشتباهه.

" این پست، پاسخ استاد جاودانی در کانال تلگرامی @tajrobeVAzendegi هست که اینجا ارسال کردم "

fatemeh67 پسندید
پاسخنقل‌قول