Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

وکس  

(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۰۷/۱۲/۱۳۹۷ ۴:۱۸ ق.ظ  

سلام خانمها کیا اصلاح با شمع انجام دادن ؟ ونتیجه چطور بوده

نقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۷/۱۲/۱۳۹۷ ۵:۱۸ ق.ظ  
 دوست خوبم !
وکس چیزیه که واقعا باید پیش فردی انجام بشه که متبحر باشه..

وکس سبز رنگه..میزنن رو ی پوست و بعدش هم میکنن.مثل اپیلاسیون بدن و موم نیازی به کاغذ نیست..آروم میکنن از پوست

حتما قبلش پوست باید با الکل ضد عفونی بشه..کاردک یکبار مصرف باشه...بعدش با الکل تمیز کنین.بعدش هم بلافاصله کمپرس یخ کنین..بعدش از کلیندامایسین استفاده کنین و بعدش هم یه ماسک قابض مثل سفیده تخم مرغ...
تا 24 ساعت بعد کرمی نزنین به پوست.مثل ضدآفتاب یا کرم پودر.فردا شبش هم اسکراب صورت بزنین..

پاسخنقل‌قول
(@arezoo)
کاربر پر تلاش
۱۰/۱۲/۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ق.ظ  

اصلاح با شمع و وکس عالیه ولی باید در سال دو یا سه بار انجام بشه چون مداوم باعث شل شدن پوست صورت و اسیب به بافت پوست میشه.

پاسخنقل‌قول
(@safora69)
کاربر 5 ستاره
۱۴/۱۲/۱۳۹۷ ۹:۰۵ ق.ظ  

سلام عزیزم من انجام دادم وخیلی هم راضی ام البته بستگی طرفی که برات میندازه ازپسش بربیادمیشه گفت یه نوع لایه برداری هست همون طورکه دوستمون گفتن استفاده ماهیانه اش خوب نیس پوست روتخریب میکنه اگرکه خودتون وَکس کنین متوجه میشین که چه تفاوتی باروش های دیگه داره بقیه موقع جداکردن دستمال ازبدن پوست روبالامیاره ولی این روش پوست روبالانمیاره وباعث میشه موهایی که بصورت کرک هم هستن ازبدن جدابشن 

قطعاهرروشی که زیاداستفاده بشه مناسب نیس 

پاسخنقل‌قول
(@leila12)
کاربر پر تلاش
۱۷/۱۲/۱۳۹۷ ۱:۳۸ ب.ظ  

من هردوشو یعنی هم وکس کردم هم اپیلاسیون با موم و جلبک و به نظرم کشیدگی پوست باوکس کمتره ولی اگه طرفت حرفه ای باشه مشکلی پیش نمیاد زیادش هم خوب نیست من سالی سه بار انجام می دم

پاسخنقل‌قول