Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

مکالمه تلفنی و دلبری  

(@sahar)
کاربر 5 ستاره
عضو شده: 5 سال قبل
۱۲/۰۲/۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ  

نمونه یک مکالمه تلفنی عاشقانه

نقل‌قول
(@sahar)
کاربر 5 ستاره
۱۲/۰۲/۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ق.ظ  

❤️الو سلام عزززیزم خوبی
یه دفعه یادت افتادم گفتم تماس بگیرم صداتو بشنوم
خوبی؟

❤️امروز داشتی میرفتی چقدر آقا و خوش تیپ بودی! یادم باشه اومدی اسپند برات دود کنم .اون کت شلوار یا پیراهن سفیده چقدر بهت میاد

❤️شام چی دوست داری برات درست کنم
(صدای کشدار و گاهی بچه گونه حرف زدن لحن بیان این جملاته)

❤️صبحونه نخوردی رفتی مگه از گلوی
من پایین می رفت ؟

دقت کنید قربون صدقه رفتن تو این گفتگو زیاده فقط تا حدی که دیگه شورش درنیاد و باور بشه کرد .

❤️ناهار خوردی؟ من که تنهایی زیاد میلم نمی کشه ...یا ...دارم از گشنگی میمیرم تنهایی اصلا نمی تونم لب به غذا بزنم.

❤️اندکی چاشنی شیطونی قاطی میشه:
با اجازتون میرم خرید یا خونه مامان ...اجازه میدین (لحن شیطون و بامزه)

گفت نه ! شیطون و بچه گونه می گی خواهش می کنم! من دورت بگردم .. نخواستی برمی گردم من دوست دارم، خانم به این نازی گلی حرف گوش کنی دلت میاد ؟...شما آقای گل
منی .مهربون منی

کلا یادتون باشه تو گفتگو حرفی رو شنیدین که باب میلتون نیست زود ناراحت نشین اگر هم شدین به روتون نیارین و سریع جمش کنین

تو گفتگو با مردا اصلا فکر نکنین که می تونین اونها رو مجاب کنید حتی اگر حق با شما باشه!

✔️ و این رفتار و گفتار و طرز صحبت، صرفا نباید برای کلک زدن و عبور دادن خر از پل باشه ها / واقعیت درونی تون رو باید این شکلی دلبرانه و لوند بسازین و در ادامه، شور ش رو در نیارین و متناسب و به جا و با در نظر گرفتن عرضه و تقاضا، استفاده کنین.

موفقیت شخصی و همسرداری 💪❤️ 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۱۴/۰۲/۱۳۹۸ ۵:۵۸ ق.ظ  

ادبیات و طرز برخورد هر کسی فرق می‌کند ، هر شخصی با توجه به شناختی که از همسرش داره باید با اون حرف بزنه .

سلام ، عشقم ، انرژیم رو به کاهش بود ، تماس گرفتم دوباره صدات رو بفهم.

البته این  نمونه حرف زدن در یک زندگی رمانتیک اتفاق ما افتد.

و همین متن بارشیوه های مختلف برای افراد متفاوت بیان می شود.

پاسخنقل‌قول
(@saboori681)
کاربر جدید Customer
۱۱/۰۶/۱۳۹۸ ۱۰:۳۴ ق.ظ  

«همسر شما باید با قلبی مطمئن و شاد زندگی کند تا آن زندگی را برای خود و شما زیبا و دوست داشتنی کند

بنابراین تامین نیازهای روانی او مهمتر از تامین نیازهای مادی است.

در طول روز با همسرتون حتما دو یا سه بار تلفنی هر چند کوتاه صحبت کنید که بسیار مفید است.

«مطالب گل مریم»

📞پس گوشیتو و بردار و بزنگ☎️🙃چرا معطلی 🧐 وقتت را هدر نده ! دنیا ارزش داره وقتی که خوشحال باشی و خوشحال کنی عشقت را👌🏼

پاسخنقل‌قول
(@saboori681)
کاربر جدید Customer
۲۰/۰۶/۱۳۹۸ ۵:۲۴ ق.ظ  

🍲🍨ناهار خوردی؟ من که تنهایی زیاد میلم نمی کشه ...یا ...دارم از گشنگی میمیرم تنهایی اصلا نمی تونم لب به غذا بزنم.

پاسخنقل‌قول