Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

دستاوردهای شما در سال 1397  

(@admin)
عضو Admin
عضو شده: 9 سال قبل
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۵:۳۳ ق.ظ  

سلام و صبح دوستان بخیر و شادی

لطفا در یک پست همه دستاوردهاتون در سال 1397 رو تعریف کنین ... هر هدف و دستاوردی رو می تونین بنویسین اعم از :

ازدواج / بارداری / فارغ التحصیلی / ماشین خریدن / خونه دار شدن / یه گوشی موبایل جدید خریدن / رسیدن به خودشناسی / پیدا کردن خداوند و رشد ایمان / اصلاح رابطه تون با همسر یا هر کسی / شاغل شدن / مسلط شدن به هر هنری / افزایش درآمد / غلبه بر افسردگی و غمگینی / شرکت در سمینارها یا مشاوره هامون / غلبه بر مشکلات و بیماری ها و ...

نقل‌قول
(@zahraranjbar)
کاربر تازه کار
عضو شده: 5 سال قبل
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۳۵ ق.ظ  

🌼با سلام و خسته نباشید به استاد گرامی و دوستان🌼
دستاورد های امسالم خریدن گوشی برای خودم بوده و اینکه تلنگری که بهم زده شد تا من به خودم بیام و تو مدار درست قرار بگیرم و حرکت کنم....اخلاقای بدی که داشتم و افکار منفی وخیلی چیزای دیگه رو کنار گذاشتم و با فکر مثبت بدون ترمز حرکت میکنم و قبلا خیاطی میکردم که گذاشته بودمش کنار الان دوباره شروع کردم به کار و کاسبی....
برای اینده هم هدف هامون رو مشخص کردیم هم من و هم همسرم
خدارو شکر که زندگی خوبی دارم...
در اخر اول از خداوند و بعد از استاد عزیز با مشاوره های عالی و کانال خوب و سمینار های جذابش ممنونم...🙂

پاسخنقل‌قول
(@leila12)
کاربر پر تلاش
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۵۴ ق.ظ  

L.khakinahad:
سلام منم امسال با اینکه سال سخت اقتصادی بود ولی ب ام سال خوبی بود چون بعد سه سال ازازدواجمون تونستیم خونه بخریم و امیدوارم چهارسال بعد بتونیم خونمونو بزرگ کنیم برای فرزند آیندمون وهم اینکه تونستم تو سه تا از سمینارهای استاد شرکت کنم وبرام خیلی خوب بود یکی اینکه تاجایی که ممکنه نمازمو سروقت میخونم وهرروز یه صفحه قرآن باترجمه میخونم به روشی که استاد یاد دادن من قد بلندی ندارم اعتماد به نفسم کم بود ولی الان رفته بالا واصلا برام مهم نیست مثبت اندیش شدم هربار که مشکلی پیش میاد دیگه غصه نمیخورم و خدامو شکر میکنم که میخواد با این مشکل به من چیزی یاد بده وامید به زندگیم بالا رفته ورابطم با همسرخوبم خیلی خیلی بهتر شده طوری که همسرم همه جا ازمن تعریف میکنه😊

پاسخنقل‌قول
(@hananlatifi97)
کاربر فعال
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۹:۲۸ ق.ظ  

سلام استاد جاودانی عزیز وزحمتکش🌸🌺
اول یه خسته نباشید وخدا قوت بگم بهتون بابت این همه کار جهادی ورایگان که درجهت ارتقای کیفیت روحیات وزندگی های شاگردانتون انجام میدین🙏
و یه تشکر ویژه واجرکم عندلله بابت پستهای باورهای توحیدی...که وجود خدا و باورهای درست نسبت به حقانیت و ربوبیت خداوند وشناخت شرک وبت پرستی ....به جرات میتونم بگم که تازه مسلمان شدم ودین آوردم...وخدارو شناختمش..تابحال هرچه پرستیدم بت بوده وشرک به خداوند وجودم رو فرا گرفته بود که الان دارم این پرده های حجاب رو کنتر میزنم تا به وضوح ببینم..خدا رو شاکرم بابت استاد خوبی مثل شما🤲
🦋از دستاوردهای مهم امسال من...آشنایی با این کانال فوق العاده وتک ...هستش .وشرکت در سمینارهای 2و4و5
وهمینطور گرفتن 1ساعت مشاوره با استاد...برنامه دارم دوباره اونا رو کامل مرور کنم وبهتر وبهتر بشم 😇
یاد گرفتن قلاب بافی به لطف بودن تو این کانال.. والان مشغول بافت 2تا سارافون واسه دختر کوچولوم هستم..که عید واسش بپوشم ودذآمد از این طریق..امسال پاپوشهای زیادی بافتم با وجود بچه کوچیکم و زندگیم هدف دار شده..تو رفتار باشوهرم بهتر شدم وسیاست هارو یاد گرفتم..لوندی تا حدی که واسه من یاد گرفتن وانجامش سخت بود😉
پیشرفت مالی وپیشرفت تحصیلی پسرم...تفریح با بچه ها ووو

امیدوارم باقی راه هم واسم هموار بشه..آمین🙏
با تشکر وسپاس ویژه🌺🌺🌺🌺

درپناه خداوند باشید🦋🦋🦋

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۱۱:۵۷ ق.ظ  

❄️

ماهرانه زندگی کن!
خودت را برای تبدیل به آنچه بهترینِ تو میباشد آماده کن.✌️

تمام سال‌های عمرم یک طرف و اواخر سال ۹۷ هم یک طرف.

چرا چون پایه و اساس ،ادامه زندگی ماهرانه را برایم به امید خدا فراهم می‌کند.
چون یاد گرفتم ، منیت را باید کنار گذاشت و به دنبال آموزش بودو هر روز درصدی هر چند کم تغییر کرد و رفاه و آسایش در فکر آرام و آرامش درونی است و آن کسی که همیشه هوام را داره خدا هست و فقط باید خالصانه در راه او قدم برداشت و به حوادث اطراف نگاه خوشبینانه داشت و ندامت و پشیمانی به معنای درس گرفتن از اشتباهات است و اصولا باید به اشتباهات به چشم درس و تلنگر نگاه کرد و اینکه امتحانی است که باید هر روز آمادگی داشته باشم و اینکه همت باید داشت به خواسته های معنوی و مادی رسید . خدا از آسمان زنبیل نعمت ها را پایین نمی فرستد ، بلکه این منم که باید از او در خواست کنم و در جهت اهدافم با باورهای صحیح در مدار قانون های جهان گام بردارم.
و تمام اینها را مدیون محبت های خدا هستم که شامل لطف شد و توانستم با انسان با فکر و بزرگواری همچون استاد جاودانی آشنا شوم ، که چراغ راهم بودند و ایشان نور علم و دانش را در جهان نور افشانی میکنند و برایشان آرزوی سلامت و موفقیت دارم .🙏

پاسخنقل‌قول
(@41266)
کاربر فعال پر تلاش
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۱:۴۶ ب.ظ  

SAM Afn:
سلام بر دوستان هم گروهی عزیزاول ممنونم از استاد بابت موضوع خوب امروز که کلی انرژی به من داد سال ۹۷ بهترین سال زندگی من وتولد دوباره من اول از همه اشنای با اقای جاودانی وکانال ومشاوره سمینار که بواسطه اینها باعث شناخت بهتر خداوند وقران رابطه عالی من با خداوند احساس ارامش شناختن قوانین صبور شدنم کمتر عصبی میشم عاشق بچه هامم تنبلی تعطیل اعتماد به نفسم وبدست اوردم من از همه چیز میترسیدم از مرگ خداتاریکی حرف زدن جمع الان از هیچ چیز نمیترسم عاشق خدای خوبیها هستم خیلی ارامش دارم وحالم اکثر مواقع خوبه خدارا شکر چون یاد گرفتم طبق قانون احساس خوب اتفاق پس زودحالم وخوب میکنم واتفاقهای خوب برام پیش میاد بهترین دستاورم اینکه همه نعمت ها ی ریز ودرشتی که خدادبهم داده میبینم وشکر میکنم سپاسگذار تر شدم دستم خسته شد😜 ولی هنوز خیلی اتفاقها ی جالب برام پیش اومده اینکه مینویسم وکتاب میخونم علایقم پیدا کردم ودنبالشون هست هدفگذاری کردم وبراشون تلاش میکنم خیلی هاشم بدست اوردم وابستگی هام کم شده انتظارات از افراد کم کردم سال ۹۷یه فرشته کوچولو خدا بهمون داد اولش که افسرده بودم وناسپاس وسیل مشکلات دوستش نداشتم ولی بعد شد چراغ خونه ما وراه نجات من چون به خاطر کوچولوم خودم جمع وجور کردم از خدا خواستم هدایتم کردم کمکم کرد اقای جاودانی سر راه من قرار داد در کل رابطه باخدا با همسرم خوب شده با بچه هام عالی شده دیگه برای سردرد وکم خونی دارو نمیخورم هر چی از خدا میخوام فوری دست های قدرتمندش به سوی من می فرسته وکارهام به راحتی انجام میشه در خواسته هامو راحت میگم قهر وگریه تعطیل درصورتی که قبلا نمیتونستم سه تا چیز خیلی مهم از خدا میخواستم که برام دست نیافتنی بود وفکر نمیکردم بشه ولی وقتی با قوانین آشنا شدم وخدا رو شناختم از خدا خواستم الان دوتا شو خدا بهم داده منتظر بعدیش هستم به خداوند ایمان دارم 😊 افرادی که بهم بدی کردند بخشیدم و خیلی جالب اونا تو زندگیم دخالت میکردن اذیتم میکردم حالا از من دور من به فرد درخشان وعالی تبدیل شدم خدا رو شکر ولی میخوام سوپر درخشان بشم در سال ۹۸ 😜  از استاد عزیزم ممنونم وقدردان زحماتشان هستم وسپاسگذار خداوند هستم برای همه شما آرزوی سلامتی وثروت وسعادت دارم 

پاسخنقل‌قول
(@sahar)
کاربر 5 ستاره
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۲:۰۱ ب.ظ  

سلام به اعضا خوب گروه روانشانسی امیدوارم حال دلتون این روزا بهاری باشه 🌸🌸🌺🌺

سال ۹۷ برای من تجربه های زیادی داشت اتفاقاتی برام رقم خورد که باعث شد از من یه ورژن جدید و عالی بسازه😎
بهترین و مهمترین دستاوردم دو دوره مشاوره با استاد و شرکت توی همه ی سمینارهاشون بوده که به برکت این کار تونستم به نتایج عالی برسم

خدای خوب و مهربون رو خوب شناختم و ایمانم بیشتر شد
باورهام اصلاح شدن خودم و قدرتام رو به خوبی شناختم

زندگیم که داشت نفس های آخرش رو میکشید به لطف خدا احیا کردم و عشق روی توی رگ های زندگیم به جریان انداختم
رابطم با همسرم خیلی خوب شد
یه مامان خوب و صبور هم شدم
با اطرافیانمم بهتر رفتار کردم

با این که یه زن خونه دارم ولی توی خونه درآمد دارم و به زندگیم نظم و ریتم خوبی دادم و با برنامه ریزی به همه ی کارهام میرسم😊😊
تونستم به ضعف هام و ترس هام😰 غلبه کنم و باهاشون رو به رو بشم💪
از بیماری های جسمیم که همشون از ضعف ایمان و افکار نا امید کنندم بود دیگه خبری نیست با همشون خداحافظی کردم👋

دوستای خوبی پیدا کردم که چون مدارشون از من بالاتر خیلی خوب من رو بالا میکشن
توی حرفه خودم مهارت بیشتری پیدا کردم 👩‍🍳

با اراده قوی و ورزش منظم و اصلاح تغذیم وزنم رو پایین آوردم 🏃‍♀

یه گوشی جدید هم خریدم البته همسرجان خرید برام 😅

دستاوردهام بعد از دورهای مشاورم با استاد جاودانی و شرکت توی سمیناراشون خیلی زیاد بوده ولی وقت تنگه و نمیشه ریز به ریز گفت

خدارو شاکرم که سال ۹۷ یه استارت عالی زدم برای تبدیل شدن به یه ورژن جدید و عالی تر
ان شاالله سال جدید که با تولد مولای متقیان آقامون امیرالمومنین شروع میشه برای من و همه ی عزیزان سال پر خیر و برکتی باشه 💐💐💐

علی یارتون ✋✋

fatemeh67 پسندید
پاسخنقل‌قول
(@hastisadat)
کاربر فعال
۲۱/۱۲/۱۳۹۷ ۴:۳۱ ب.ظ  

سلــــــــــــام باز من دیر رسیدم🙈

جالبه امروز پیامی گرفتم ک گفته شده بود روزای اخر سال ٩٧ هس از کسی ک با بودنش سال ٩٧ رو واسمون قشنگ تر کرد تشکر کنیم و این پیام ی جورایی ب موضوع گپم مربوط هس اگ سال ٩٧ واسم قشنگ تر شد یا هر دست اوردی ک ب دست اوردم اول ب لطف خدای مهربونی ها بوده و بعد راهنمایی های اقای جاودانی ک واقعا ازشون ممنون هستم

و اما دست اوردهام😋

❤️خدا رو خیلی بهتر شناختم
❤️تمام سمینارهای استاد رو تهیه کردم
❤️دیگه تنبل نیستم
❤️خوابم رو تنظیم کردم
❤️ی سری کتاب هایی ک دوس داشتم رو تهیه کردم
❤️شاغل شدم
❤️یاد گرفتم چطور توجهم ب مثبتا باشه و منفیا رو نادیده بگیرم
❤️و از همه مهم تر حالم عالیه و شادم
❤️واس رسیدن ب هدفم کلی تلاش کردم و اونو خیلی دست یافتنی میبینم
❤️لبخند رو لب خیلی ها اوردم
❤️از توانایی هام واس کمک ب بقیه استفاده کردم و با دیدن خوشحالی اونا حال منم عالی شده و تاثیرش رو تو زندگیم حس کردم

و خیلی چیزا دیگه ک الان چون تایم گپ رو ب اتمامه بخوام بگم نمیرسم واس ارسال😁
هنو ویس رو گوش ندادم اما میدونم باز عالی هس و کلی نکات اموزشی توش هس بازم ممنون اقای جاودانی بخاطر بودنتون و اموزش های عالی و کاربردیتون پاینده باشین👍🌹

fatemeh67 پسندید
پاسخنقل‌قول