Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

خودشناسی  

love
(@love)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۲۶/۰۱/۱۳۹۸ ۲:۰۱ ب.ظ  

راه رسیدن به خودشناسی چیست تا بتونم اعتمادبنفسم روببرم بالا

نقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۷/۰۱/۱۳۹۸ ۱:۱۹ ب.ظ  
   ⬜️درون‌نگری سرآغاز خویشتن‌شناسی است. 

🔅شناخت به معنای واقعی آن نیست که بر اساس نظریات فلان روانکاو باشد. بلکه از طریق مشاهدهٔ مستقیم خویشتن خود ممکن می‌گردد.

◻️جیدو_کریشنا_مورتی

🔳خودشناسى 

🔘درسهای ده روز رنج بیش از درسهای 
ده سال خشنودی است. 

⬛️درد می تواند بزرگترین آموزگار باشد ،همچون دوستی است که به شما 
می گوید کدام بخش زندگیتان به توجه نیاز دارد، در واقع یک ندای بیدار باش 📢معنوی است. او می خواهد تصور کنید در خوابی عمیق هستید که ناگهان زنگ هشدار آتش سوزی 🔔اتاقتان بلند می شود. 

🗯شما هراسان از رختخواب بیرون می پرید، به سمت کمد می روید، چوب بیس بال را بر می دارید و زنگ را می شکنید تا صدایش قطع شود.🔕

⬛️درد يك زنگ هشدار است كه از شما
 مى خواهد بيدار شويد .🔲

♦️يك هشدار كه اعلام مى كند چيزى به توجه شما نياز دارد ، اعلام مى كند يك آتش عاطفى همين نزديكى ها زبانه مى كشد ، كه چيزى در درونتان به مراقبت و شفا نياز دارد .

🔲دبى_فورد

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۷/۰۱/۱۳۹۸ ۱:۲۰ ب.ظ  
💎 3 راه برای تقویت قدرت باور:

1⃣ فقط به موفقیت فکر کنید نه به شکست. 

همیشه بگوئید من برنده خواهم شد.
هنگام رقابت با دیگران به خود بگوئید " من از بهترین ها هستم "
فکر کردن به موفقیت ذهن شما را عادت می دهد تا برنامه هایی طراحی کنید که منجر به موفقیت می شوند و فکر شکست دقیقا بر عکس عمل می کند. 

2⃣ مرتبا به خود یاد آوری کنید که شما از آنچه که فکر می کنید بهتر هستید. 

افراد موفق از آسمان نیامده اند.
برای موفقیت نیازی به نبوغ خارق العاده نیست.
هیچ چیز اسرارآمیزی هم در مورد آن وجود ندارد.
به شانس هم ربطی نداره.  
افراد موفق، جماعت عادی هستند که فقط باور به خویشتن و اعتقاد به اعمال خویش را در خود پرورش داده اند.
هرگز تحت هیچ شرایطی خودتان را به بهای اندکی نفروشید. 

3⃣ باورهای بزرگ داشته باشید. 

میزان موفقیت شما، بستگی به میزان اعتقادتون داره.
با اهداف کوچک، انتظار دستاوردهای بزرگ نداشته باشید. به اهداف بزرگ فکر کنید تا به نتیجه های بزرگ برسید.

👈 فقط آن چیزی را در ذهنتان راه بدهید که دوست دارید اتفاق بیافتد.🥀

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۷/۰۱/۱۳۹۸ ۱:۲۵ ب.ظ  

زندگی از انتخاب های شما تشکیل می شود و تصمیم گیری اهمیت زیادی دارد زیرا هر انتخاب شما هم فواید و هم عواقبی به دنبال دارد؛ سعی کنید همیشه قبل از هر تصمیم این دو را در نظر بگیرید.

پاسخنقل‌قول
(@sahar)
کاربر 5 ستاره
۲۹/۰۱/۱۳۹۸ ۷:۰۵ ب.ظ  

خودشناسی ، خودسازی ،اعتماد به نفس و عزت نفس همه ی اینارو میتونیم از راه اموزش درست از منبع درست و معتبر به دست بیاریم

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۱/۰۲/۱۳۹۸ ۴:۱۹ ب.ظ  

زمانیکه با دانش و از منبع درست خود مهربان و خود کمالگرا و خود ناقص و خود مقایسه گر و خود قضاوت گر و... خود را بشناسیم و آنگاه به واسطه اگاهی و با نور علم و اگاهی حرکت کنیم و سعی کنیم با خود خویش و دیگران مهربان باشیم و همدردی و همدلی کنیم و هر روز بهتر از دیروز زندگی کنیم و ارزش‌های خود را بشناسیم و در مسیر ارزش‌ها خود را مراقبت نماییم. به خودشناسی و آنگاه خداشناسی رسیده ای!

☘️خدایا ! محبت خود، و انانکه تو را دوست دارند، و محبت هر چیزی که ما را به حب تو نزدیک می‌کند روزی ما فرما.

🍀و چنان اسباب حبت را برای ما فراهم کن که تو را و هر که تو را دوست می دارد، دوست داشته باشیم.

💦خدایا ممنون به خاطر نعمت سلامتی . به من کمک کن همه روزها را عالی زندگی کنم و عالی عبادت کنم و عالی رفتار کنم.🤲🏻🙏

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۱/۰۲/۱۳۹۸ ۴:۴۰ ب.ظ  

صداقت موجب می‌شود به خود دروغ نگویم و نیز خود را باور کنم خود را بهتر ببینم و بشناسم. آنچه را که هستم بپذیرم نه بیشتر نه کمتر با داشتن صداقت متوجه می‌شوم تافته‌ی جدابافته نیستم،من یک انسانم و اشتباه می کنم و دیگران هم! صداقت همه آن چیزی است که پیرامون من اتفاق می‌افتد، صداقت باعث می‌شود که من تمام نقاط ‌ضعف و قوت خود را بهتر ببینم و سعی در برطرف کردن آنها کنم (به تعادل رساندن). با تمرین صداقت به آزادی بیشتری می‌رسم. زمان‌هایی که مسایل آن طوری که من فکر می‌کردم پیش نرفت و از پذیرش خود دور شدم در اصل صداقت را فراموش کرده‌ بودم. وقتی که خود را صادقانه خودم و افکارم رومرور می‌کنم بهتر می‌توانم با حقیقت زندگی آشنا شوم. من خودم را همان طور که هستم با همین زندگی می‌پذیرم. من باید با تمرین اصل روحانی متوجه باشم برای هدف خاصی به دنیا آمده‌ام پس نیازی نیست ناصادقی کنم. صداقت حیطه‌ی آزادی من را بیشتر می‌کند.

پاسخنقل‌قول