Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

مرگ  

(@zohreh-kh)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۱۸/۱۱/۱۳۹۷ ۴:۰۲ ب.ظ  
  • جهان پس از مرگ چطوری  وچطوری ترس از مرگ و کاهش بدیم چه کتابی در این مورد خوب

نقل‌قول
(@sana-ahmadii2010)
کاربر جدید
۱۸/۱۱/۱۳۹۷ ۶:۲۳ ب.ظ  

مرگ یک نوع زندگی دوباره ، این جمله احساس خوبی داد بهم که بعد از مرگ همه میریم پیش هم ، پیشپدر و مادر یا اقوام ، در این مورد مطالعه عمیق لازمه اما این جمله برای ابتدا راه ارامبخشه

پاسخنقل‌قول
(@sana-ahmadii2010)
کاربر جدید
۱۸/۱۱/۱۳۹۷ ۶:۲۳ ب.ظ  

مرگ یک نوع زندگی دوباره ، این جمله احساس خوبی داد بهم که بعد از مرگ همه میریم پیش هم ، پیشپدر و مادر یا اقوام ، در این مورد مطالعه عمیق لازمه اما این جمله برای ابتدا راه ارامبخشه

پاسخنقل‌قول
(@shaparakderakhshan)
کاربر تازه کار
۱۸/۱۱/۱۳۹۷ ۸:۴۴ ب.ظ  

سلام دوست عزیز..اگه ما بدونیم دنیا بر اساس قانون داره میچرخه و همه چی سر جای خودشه و هر اتفاقی که دنیا رخ میده ، درجهت خیر و منفعت جهانه و لاغیر. چون ما چیزی بنام شر و بدی نداریم. همون اتفاقات بد یا ناراحت کننده ، در واقع در جهت خیر جهان آفرینش هستن.مثل فوت عزیزان .ما اول باید شناخت خوبی نسبت به خدا داشته باشیم و ذهنیتی که برامون ساختن از بچگی درباره خدا و مرگ و جهان پس از مرگ رو تغییر بدیم. منظورم همون ، دیدگاه شرک آلود، منفی و ترس آور نسبت به خداونده که تو ذهن ما جا داده شده که ما خواسته یا ناخواستع اونو پذیرفتیم  .مالک حقیقی ما خداست. و خدا خیرخواه ماست. و همه چیز متعلق به خداست. و هیچ چیز از خدا جدا نیس. خدایی که ارحم الراحمینه ، شایسته اینه که درست و حقیقی بشناسیمش با توجه به قوانینی که بر جهان حکم فرماست. دنیای پس از مرگ، من فک میکنم خیلی مرتبطه با دنیای الان ما! اینکه ما الان چجوری داریم زندگی میکنیم:؟ من فک میکنم دنیای پس از مرگ، مصداق حقیقی تر زندگی الان ما در این دنیاست. مرگ ی امر حقیقیه..اگه به این فک کنیم که با مرگ عزیزان ،اونا زنده و جاویدان هستن و در واقع به اصل خودشون برگشتن! و حتی فردی که فوت شده ، پس از مرگ به آگاهی هایی دست پیدا میکنه که مشتاق اونه! ما به این دنیا نیومدیم که همیشگی باشیم، اومدیم که لذت ببریم. و لذت ابدی رو در جهان پس از مرگ داشته باشیم. به این فک کنین که مرگ ی پل ارتباطیه که شما رو به سعادت جاویدان تر، ارتباطات بهتر،عشق و مودت بیشتر ، لذت بیشتر میرسونه. و ترس از اون ی چیز واهی هست. کسانی از مرگ میترسن که شناخت درستی از خدا ندارن و جهان پس از مرگ. پس بهتره ، خدای واقعی رو ابتدا بشناسیم.

پاسخنقل‌قول
 elsa
(@sepidnaz)
کاربر طلایی
۲۱/۱۱/۱۳۹۷ ۵:۴۴ ب.ظ  

بهترین و مطمئن ترین جایی که جهان دیگر رو معرفی کرده قرآنه 

و با آموزش دیدن و مطالعه آنالیز،قرآن 

ترسی تو وجودت از،مرگ باقی نمیمونه

پاسخنقل‌قول
 Froo
(@froo)
کاربر تازه کار
۲۱/۱۱/۱۳۹۷ ۹:۰۵ ب.ظ  

راستش من هم از مرگ میترسم و دلیلش نداشتن ذخیره خوبی برای آخرت هم هست اما تلاش خودم را می کنم که با دستی پر از این دنیا برم

پاسخنقل‌قول