Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

افزایش سایز سینه ها  

(@fatemeh-1)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۲۴/۰۱/۱۳۹۸ ۱:۲۶ ب.ظ  

سلام من دختري 16 ساله هستم .من سينه هاي كوچيكي دارم وقتي هم بهشون دست ميزنم حس ميكنم يه توده ي خيلي بزرگ هست توش

به خاطر چيه ميشه بهم بگين

و اينكه چيكار كنم سينه هام بزرگتر بشه ؟

من شنيدم ك ميگن تا 15 روز ،روزي يكي قرص ويتامين  E بخورين

آيا اين درسته؟همينجوري هم ميشه خورد يا حتما بايد تجويز پزشك باشه؟

عوارضي نداره؟

ببخشيد خيلي طولانی شد

نقل‌قول
(@khadijeh)
کاربر فعال پر تلاش
۲۵/۰۱/۱۳۹۸ ۴:۰۷ ق.ظ  

سلام ... دوست خوبم اگه بافت سینه رو دقت کنی، میبینی که یه هسته داره و یه پوسته و بافت چربی.

به احتمال زیاد اونی که شما لمس می کنی و میبینی، همون بخش هسته ش هست که طبیعیه و چون سایز سینه تون کوچیکه ( به خاطر بافت چربی کم ش ) بیشتر به چشم میاد.

اگه هم خواستی کامل مطمئن بشی یه ماموگرافی برو و تموم ش کن

برای افزایش سایز سینه :

1- ورزش منظم و مرتب رو شروع کن ( هر چیزی که دوست داری / زومبا و پیلاتس و شنا عالی هستن )

2- هر روز چرخشی با دست مخالف، سینه ی مخالف رو با روغن زیتون ماساژ بده

3- فست فود و نوشابه و چای رو پرهیز کن

4- میوه جات و سبزیجات رو بیشتر مصرف کن

5- قرص ویتامین E هم موثر هست ولی نباید روزانه مصرف کرد چون محلول در چربی هست / می تونی 200 واحدش رو بخری و هر 3 روز یکبار یه دونه مصرف کنی بعد صبحانه

6- هر شب 8 ساعت رو کامل و عمیق بخواب

7- عرق رازیانه رو به همراه عسل در دوران غیر پریودی تا 6 ماه مصرف کنین

8- آیتم های بالا رو لاقل 6 ماه مداوم انجام بده

" این پست، پاسخ استاد جاودانی در کانال تلگرامی @tajrobeVAzendegi هست که اینجا ارسال کردم "

پاسخنقل‌قول
(@arezoo)
کاربر پر تلاش
۳۱/۰۳/۱۳۹۸ ۴:۱۸ ب.ظ  

سلام به دختر خانم عزیز سنی که شما دارید در اوج بلوغه و افزایش سایز سینه شما تا زمان ازدواج و باردار شدن هست و باید روی این موضوع زیاد حساس نباشی و انجام ورزش پیلاتس بهترین برای فرم دادن سینه وباسن. بعضی از سینه ها حالت خودش توده ای هست و این مشکلی برای شما نمیشه موفق باشید.

This post was modified 54 سال قبل by Arezoo

پاسخنقل‌قول
(@arezoo)
کاربر پر تلاش
۰۶/۰۶/۱۳۹۸ ۲:۱۶ ب.ظ  

✅ روش های طبیعی افزایش سایز سینه ها :

👍 حداقل دو تا سه بار در هفته سینه ها را با روغن زیتون ماساژ دهید اینکار به سفت شدن پوست و بازگشت قوام آن بسیار کمک خواهد کرد.

✍ ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن خراطین که موجب افزایش #استروژن و حجیم شدن سینه میشود.

👌 شنبلیله یکی از پرطرفدارترین گیاهان برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها است چرا که شامل ترکیباتی است که سطح هورمونهای مرتبط با شیردهی مانند استروژن و پرولاکتین رو افزایش میده.

💠 تمرین شنا
💠 پمپ های بزرگ کننده

نقل از خانم زینب طالب زاده مدرس طب سنتی. 

پاسخنقل‌قول
(@saboori681)
کاربر جدید Customer
۱۵/۰۶/۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ق.ظ  

روش ۱۴ : سیب زمینی وحشی یاWild Yam

سیب زمینی وحشی توسط متخصصان گیاهان دارویی برای رشد سینه ها توصیه می شود. این گیاه دارویی حاوی فیتواستروژن هایی است که به رشد بافت سینه کمک می کند.

برای رشد سینه ها می توانید از سیب زمینی وحشی به صورت چای یا کپسول استفاده کنید شما می توانید سینه هایتان را با کرم سیب زمینی وحشی ماساژ بدهید تا پروژسترون آن از طریق پوست جذب شود. این کار را دو بار در روز و به مدت چند ماه انجام بدهید تا متوجه رشد اندازه سینه تان بشوید.

روش ۱۵: استفاده از سویا

بر اساس گفته های سازمان ملی سلامت ایالات متحده، استفاده از سویا در غذا از نظر تئوری باید موجب افزایش رشد و بزرگ شدن پستان ها شود. هرچند این نظریه هنوز تایید نشده است با اینحال از نظر تئوری و علمی میتواند کاملا درست باشد

از نظر تئوری وجود سویا در غذا میتواند باعث افزایش سطح هورمون زنانه ی استروژن شود که یکی از کارهای این هورمون ایجاد خصوصیت های زنانگی است

با این حساب خوردن غذاهای سرشار از سویا مانند توفو، شیر سویا و محصولات گرفته شده از سویا میتواند منجر به رشد پستان ها شود و به روند بزرگ کردن سینه ها کمک کند

پاسخنقل‌قول