Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

توهین و تحقیرو کم محلی توسط خانواده شوهر  

(@fatemeh-1)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۵:۱۸ ق.ظ  

سلام .از وقتی در بدترین روزای زندگیم با کانال شما آشنا شدم دارم رویه ذهنم کار میکنم

فهمیدم که خود خود خودم مهمه در موفقیتام

فقط یه مساله که هرچند وقت یکبار داغونم میکنه

اینه که همسرم و خانواده همسرم در اجتماع آدمهای خوش رو و خوش برخوردین ولی من که 4سال عروسشون شدم دلم خونه

خدا نکنه از دست من ناراحت باشن علی رغم خوبیهاو خدماتی که میبینن تا آخرین مرحله تحقیر کردن و بی محلی کردن و...پیش میرن

خیلی خانواده اش وقتی از دستم ناراحتن بی محلی و نامهربون میشن 

همسرم بااینکه انسان عاطفی هست باتوجه به کودکی سختی که داشته هنگام ناراحتی ازمن حسابی از خجالتم درمیاد

مخصوصا اگه منم براثر فشار عصبی دادو بیداد کنم سرش چند بار تنمو کبود کرده .

من 37 سالمه از فشار روحی که بهم وارد مبشه میترسم بچه دار بشم

نقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۹:۳۷ ق.ظ  

پیشنهاد یک تمرین ، اگه موافقین ، پس Start👌

🔶افكار، اعمال و تصميمات روزمره شماتابع چه عقايدي است؟ اين تمرين را انجام دهيد تا به تاثير نيروي عقيده بر خود پي ببريد.
1 – در بالاي يك صفحه كاغذ بنويسيد( عقايد سازنده و نيروبخش) و بر بالاي صفحه ديگر بنويسيد( عقايد ضعيف كننده و محدود كننده)
2 – ظرف ده دقيقه در روي اين دو صفحه عقايد خود را پياده كنيد و هر چه به نظرتان مي رسد بنويسيد.
3 – هنگام تفكر، هم عقايد خاص و هم به عقايد كلي ( جهاني ) توجه داشته باشيد. خصوصاٌ به عقايدي كه با
( اگر) آغاز مي شوند توجه كنيد. مثلاٌ ( اگر دائماٌ از همه امكانات خود استفاده كنم موفق خواهم شد.)
يكي از مؤثرترين راههاي بهبود زندگي آن است كه عقايد مثبت و سازنده خود را بشناسيم، آنها را تقويت كنيم، و از آنها در جهت عملي ساختن روياهاي خود استفاده نمائيم.

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۹:۴۰ ق.ظ  
1 – فهرستي را كه از عقايد سازنده و محدود كننده ( ...) تهيه كرده اید، بررسي كنيد. سه فقره از مهمترين عقايد نيروبخش را مشخص سازيد.
2 – دقيقاٌ مشخص كنيد كه چرا و چگونه اين عقايد شما را نيرومند مي سازد؟ به چه طرقي اين عقايد موجب تقويت روحيه و شخصيت و بالابردن كيفيت زندگيتان مي سوند؟ اگر اين عقايد رامحكمتر كنيد چه اثرات بزرگتر و مثبت تري خواهند داشت؟
3 – بعضي از اين عقايد نيروبخش ، و ياهمه آنها را به صورت يقين و ايمان در آوريد. چنان اطمينان خدشه ناپذيري به آنهاپيداكنيد كه رفتارتان را تحت تاثير قرار دهد و شما را در جهت مقصودي كه داريد، هدايت كند. اكنون براساس ايمان خود عمل كنيد!

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۹:۴۲ ق.ظ  
اكنون هنگام آن است كه از شر عقايدي كه ديگر به دردتان نمي خورد خلاص شويد!
1 – دو فقره از محدود كننده ترين عقايد را مشخص كنيد.
2 – با طرح پرسش هايي ، پايه هاي اين عقايد را متزلزل سازيد:اين عقيده چقدرمسخره و بي معني است؟
آيا كسي كه اين سخن را به من گفته است سر مشق خوبي است؟ اگر اين عقيده راحفظ كنم چه زيانهاي عاطفي متوجه من خواهد شد؟ از نظر جسمي، مالي و رابطه با ديگران به چه قيمتي برايم تمام خواهد شد؟اين عقيده چه ضررهايي براي خانواده، و افرادمورد علاقه من خواهد داشت؟
3 – آثار و عواقب منفي اين عقايد را در نظر مجسم كنيد. يك بار و براي هميشه تصميم بگيريد كه ديگر بهاي سنگين اين عقايد را نپردازيد.
4 – دو عقيده تازه را كه مي خواهيد جايگزين عقايد قبلي كنيد، بنویسید!
5 – عقايد تازه و نيروبخش را تقويت كنيد. منافع بيشماري را كه از داشتن اين عقايد نصيبتان خواهد شد در نظر مجسم سازيد!

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۹:۴۶ ق.ظ  

به این پیام خوب دقت کنین!

اثر نيروي انتظار در بهبود عملكرد، امروزه به ثبوت رسيده وبه اثر پيگماليون معروف است .
براي تحقق اين موضوع، بعضي از دانش آموزان يك كلاس را انتخاب كردند و به معلمان آنها گفتند كه آنها داراي استعداد فوق العاده اي هستند و بايد بيشتر مراقبشان باشند تا استعدادشان شكوفا شود.

پس از چندي ، اين دانش آموزان جزو بهترين شاگردان كلاس شدند. اما كسي نمي دانست اين دانش آموزان كه به عنوان نابغه معرفي شده بودند در واقع فرقي با بقيه نداشتند و حتي بعضي از آنها جزو شاگردان ضعيف به شمار مي آمدند.

چه عاملي باعث شد كه اين دانش آموزان به صورت افراد متفاوتي در آيند ؟

اعتماد به نفس و اطمينان تازه اي كه به برتري خود پيدا كردند ( و آن نيز در اثر عقايد اشتباه معلمان كم كم در فكر آنان تزريق شده بود)!

آيا به اهميت اعتقاداتي كه درباره خود يا ديگران داريد واقفيد؟

اگر در اثر ايمان قوي مي توانستيد استعدادهاي وسيع خود را بكار گيريد، قادر به انجام چه كارهايي مي شديد؟

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۹:۴۹ ق.ظ  

در سوال شما نکات مهمی است که یک کارشناس باید پاسخ دهند ولی این چند تا تمرین اصولی و کاربردی را هم انجام بدهین و اعتماد به نفس و جذابیت خود راربالا ببرین ، متحول میشوین و به تمام آرزوهاتون می رسین.!

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ۹:۵۴ ق.ظ  

☑️ و این هشت آیتم، متاسفانه چیزایی هستن که در جامعه ما نه آموزش داده میشن نه والدین مون بلدن و نه جای معتبر آنچنانی هست که خانوم ها برن از اونجا یاد بگیرن؟!

🔴لوندی
🔴طنازی
🔘عشوه گری
🔘انرژی زنانه
🔴اعتماد به نفس
🔴جذابیت ظاهری
🔘جذابیت درونی
🔘سیاست زنانه

و به همین خاطر، منبع آموزش این موارد برای خانوم ها میشه ماهواره و اینستا و ...

و قطعا این منبع آموزشی، اون لوندی و طنازی و جذابیت لازم رو نمی تونه و نمی خواد که آموزش بده 😏

و آخر کار اوضاع میشه همینی که میبینین

صد تا آرایش و تاتو و کاشت و تزریق و عمل زیبایی و اکستنشن و جوراب زیر مچ و شلوار زخمی و کوتاه و رژ تا زیر بینی و ...، ولی دریغ از جذابیت واقعی! 😢

❌ هی رابطه ها سردتر / هی خانوم ها چه با این کارها چه بدون این کارها بی اعتماد به نفس تر و هی زندگی ها خراب تر و افسردگی ها و اعتیاد ها و استرس ها و میگرن ها و سرطان ها و نازایی ها و خیانت ها بیشتر!
🔹🔹🔹
☘️شاد و بهروز باشید☘️

گفته های استادجاودانی در کانال تلگرامی🔵

پاسخنقل‌قول
(@khadijeh)
کاربر فعال پر تلاش
۲۹/۰۱/۱۳۹۸ ۸:۴۷ ق.ظ  

سلام ... دوست خوبم من که تاحالا ندیدم کسی با داد و بیداد و حرص خوردن و حساس شدن روی حرف مردم، تونسته باشه به موفقیت و حال خوب برسه!

اگه شما چند ماه هست که عضو کانال ما هستی و مطالب رو میخونی، مطمئنم که میدونی کار درست چیه و باید چیکار کنی و مشکل از کجا آب می خوره ...

ولی اگه باور نداری چیزایی که من اینجا آموزش میدم قوانین مهمی هستن که بااااید رعایت کنی، من فقط می تونم برات آرزوی موفقیت کنم و تو هم به همین مسیرت ادامه بدی!

اینا رو یادت باشه :

1- نوع برخورد و میزان ارزش دادن و احترام بقیه به تو، تابعی از تصویر ذهنی خودت و میزان ارزشی هست که خودت به خودت میدی ... پس اول دومی رو درست کن تا بعدا اولی درست بشه 

2- به جای تلاش برای تغییر دادن رفتار همسرت و خانواده ش با خودت، فقط روی شناسایی و کاستن از صفات و ویژگی های منفی خودت کار کن

3- برای تبدیل شدن به یک شخصیت جذاب و دوست داشتنی که از درون و واقعی جذاب باشی نه با ظاهر و لباس و رژ، برنامه ریزی کن

4- در مقابل بدرفتاری ها و هر چیزی که باعث ناراحتی و حال بدت میشه، فقط اعراض و بی توجهی باید بکنی.

و به جای تلاش برای جنگیدن با هر چیز حال بد کن، فقط کافیه به هر چیز حال خوب کن و هر مطلب و هر کار و هر چیزی که بهت انرژی و امید و حال خوب میده توجه کنی.

" این پست، پاسخ استاد جاودانی در کانال تلگرامی @tajrobeVAzendegi هست که اینجا ارسال کردم "

پاسخنقل‌قول