Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

زندگی رنگی رنگی  

(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۱۰/۱۲/۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ  

💌 #تشکر

یکی دیگر از نتایج سوپر درخشان مشاوره های روانشناسی و موفقیت شخصی زیر نظر علی جاودانی 👌👇

💕💕💕💕💕

سلام جناب اقاي جاوداني 

نميدونم چطور شروع كنم و از كجا بگم 🤔

ولي مي گم حالا از هر جا كه شد 😊

نميدونم در زندگي چه كرده بودم كه پاداشم اشنايي با شما و كانال خوبتون بود زحمات زيادي براي من كشيدین كلي مشكلات داشتم در مورد كارم و محيط كارم كه با مشاوره و راهنمايي هاي شما همشون به بهترين شكل ممكن برطرف شد 👌

مسائل جنسي هم كه نگم براتون كلا سراپا خطا بود و اشكال همشون بخاطر جهالتم و عدم آگاهي هام بود كه با كمك شما و تمرین های عجیب و غریب شما 😂😂 برطرف شد.

من كسي بودم كه رابطه جنسي و يك رابطه حيواني مي دونستم اصلا رابطه و همخوابي با همسرم رو دوست نداشتم مي گفتم عشق و محبت بدونه رابطه واقعيه اگر رابطه ازم خواست يعني دوستم نداره 😔 

اما...😀

با راهنمايي هاي شما و يكسال و اندي كه عضو كانالتون هستم كليه مشكلاتم برطرف شده اينقد حالم خوبه كه نگو و نپرس الان بجايي رسيدم كه هرشب از همسرم رابطه مي خوام از شما چه پنهون سيرموني هم ندارم 🙈😉 

تمام لذتها رو با همسرم داريم تجربه مي كنيم يك رابطه كامل با كلي شوخي و خنده ، پيشنوازي هاي عالي و پسنوازي هاي دوست داشتني ❤️

منكه تا قبل اصلا ارضا نميشدم الان در هر رابطه با همسرم بيش از چند بار به ارگاسم ميرسم و اين ها همه مديون شما و صحبت های دلنشین و تمرین های خاص شما و كانال خوبتون هستم 👌

الان زندگي برام كاملا رنگي رنگي شده از صبح تا شب چندين بار با همسرم صحبت مي كنم همش حرفاي اينجوري و اونجوري كاريش كردم با سر مياد خونه ، وقتي هم كه ميرسه خونه واي واي واي 😁😁😁😁 

خلاصه كه استاد جاودانی عزیزم كلا يدونه باشين ممنون و سپاس كه منو از اين جهل نجات دادين و زندگي رو براي خودم و همسرم شيرين كردين 🙏🙏🙏🙏

💞💞💞💞💞

از شما دوست خوبمون هم درخواست می کنیم داستان های تغییرات زندگی تون توسط مطالب ما رو، به آی دی ادمین @ali_javdani ارسال کنید تا هم تیم ما انرژی بگیره هم بدون نام شما در کانال منتشر کنیم. ☺️🙏

✅ برای دریافت شرایط کوچینگ حرفه ای یا مشاوره خصوصی به @ali_javdani پیام بدین.

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

fatemeh67 پسندید
نقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
عضو شده: 5 سال قبل
۱۱/۱۲/۱۳۹۷ ۵:۰۶ ق.ظ  

زندگی رنگی رنگی یعنی وقتی آموزش می بینی نقاط سیاه ذهنت پاک بشه و به جای آنها رنگ‌های روشنی می آیند که هر کدام از آن رنگ‌ها یک موهبتی را برایت ارمغان آورده اند .

زندگیتون شاد و پر از نگاه و رنگ خدا

fatemeh67 پسندید
پاسخنقل‌قول