Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

مشاوره عالی  

(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۱۰/۱۲/۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ب.ظ  

💌 #تشکر

یکی دیگر از نتایج سوپر درخشان مشاوره های روانشناسی و موفقیت شخصی زیر نظر علی جاودانی 👌👇

💕💕💕💕💕

سلام خدمت استاد عزیز و گرانقدر آقای جاودانی  

من میخواستم اول از خدا تشکر کنم به خاطر لطف زیادی که به من داشت و شمارو سر راه زندگی من قرار داد بعدم از صبر وحمایت شما  

من به همچی شک داشتم با کوهی از مشکلات بیماری استرس افسردگی گریه های طولانی فکرای آزار دهنده شک به همسرم کتک زدن بچه بد دهنی عصبی بودن نماز وخدا تعطیل ولی دارای همسری مهربان که سیزده سال منو دوست داشت ولی من نمیفهمیدم 

خودم از خودم بدم میومد چطور کسی منو بخواد فکر کردم دیگه همسرم منو نمیخواد وبهش شک کردم خیلی وقته دنبال یه راهکاری بودم زندگیم تغییر کنه و بهترش کنم 

دو ساله عضو کانالم ولی انگار نمیدیدم حرفهای قشنگ ودلسوزانه آقای جاودانی رو و اصلا فکر نمیکردم جواب بده مشاوره باایشون  

ولی بالاخره کوچینگ رزرو کردم به خاطر شک. مشاوره عالی آقای جاودانی وتغییرات ومیدیدم ولی بازم فقط بدیها رو میدیدم وهرچی ناراحتی از این چند سال داشتم سر آقای جاودانی خالی میکردم 😞 ولی ایشون با صبر و حوصله 😍 دوباره به من راه کار میدادن ومیگفتن عجولید و به روشهای من شک دارید وبه خاطر شک ونمیشه و نکنه وذهنم که مشغول فکرای بد بود واینکه دیر اومده بودم زود میخواستم نتیجه بگیرم خوبیها رو نمیدیدم  

قسمت جالب ماجرا اینه وقتی بین شکایت هام گفتم چند تا از تغییرات خوبم رو به من گفتید آفرین خیلی خوبه فکر کردم رو بقیه تغییراتم

دیدم تو دوهفته منی که اصلا نمیتونستم بخندم شادم خودم دوست دارم زیباتر شدم دخترم نمیزنم قرص ومریضی تعطیل 

اصلا باورتون نمیشه دیگه خیلی کم عصبی میشم دیگه به همسرم وابسته نیستم وهمش فکر نمیکنم که دارم از دستش میدم من عاشق خدای مهربونم هستم وبهش اعتماد دارم ❤️

همسرم باور ش نمیشه این منم فکر میکنه چند روز دیگه دوباره همون آدم قبلی میشم بهم نمیگه ولی خودم میفهمم مهربونتر شده وبازبان بی زبانی میگه کاش همینطوری باشی 

دخترم شاد شده حرفم وبهتر گوش میده داد نمیزنه خوشحالم من باید ۱۰۰درصد عالی بشم واز شما که دست قدرتمند خدا بر روی زمین هستید برای کمک به امثال من ممنونم وممنونم 😍 😊 ممنونم وممنونم🌹

💞💞💞💞💞

از شما دوست خوبمون هم درخواست می کنیم داستان های تغییرات زندگی تون توسط مطالب ما رو، به آی دی ادمین @ali_javdani ارسال کنید تا هم تیم ما انرژی بگیره هم بدون نام شما در کانال منتشر کنیم. ☺️🙏

✅ برای دریافت شرایط کوچینگ حرفه ای یا مشاوره خصوصی به @ali_javdani پیام بدین.

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

نقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۱۱/۱۲/۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ق.ظ  

همیشه علم و آگاهی و آموزش حرف اول را می زند و چه خوب است آدمی از رهروان علم و دانایی باشد و قدر دان الطاف و محبتهای خدای بزرگش باشدکه چنین انسان‌های شایسته ای را در مسیر زندگی ،قرار می دهد و ادامه راه را از ناهمواری جدا ساخته و هموار می سازد.

خدایا ممنونم به خاطر نعمتهای فراوانت و سپاسگزارم از مشاور عالی این عصر به خاطر حضور مفیدشون در این عصر و همواره دستان خدا یاری گر شما باشد .🙏

پاسخنقل‌قول
(@41266)
کاربر فعال پر تلاش
۱۲/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۳۰ ق.ظ  

سلام  عزیزان چه خوب  که دوباره میتونم   از کمک های اقای جاودانی ومشاورهای عالی تشکر کنم ازنتایج زیادی که گرفتم که مهمترینش حال خوبم وسپاسگذاری که بهترین وعالیترین حس وفرکانسه که من نداشتم  اقای جاودانی یه فرشته روی زمین برای کمک به ما ازشون ممنونم از خدای مهربانم سپاسگذارم از اینکه بین شما دوستان عزیز هستم سپاسگذار خداوند مهربانم دوستتون دارم 

This post was modified 54 سال قبل 2 times by 41266

پاسخنقل‌قول