Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

پیش به سوی سوپر درخشان شدن  

(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۱۳/۱۲/۱۳۹۷ ۱:۰۹ ب.ظ  

💌 #تشکر

و باز هم یکی دیگر از نتایج سوپر درخشان مشاوره های روانشناسی و موفقیت شخصی زیر نظر علی جاودانی 👌👇

💕💕💕💕💕

سلاممم سلاممم استاد جان

روز عالی پرتقالی 😊🍊

اگر یادتون باشه خدمتتون گفته بودم که عالی هستم و همه چیز بحمدالله مثبت و شما پیشنهاد دادین که برای رشد بیشتر یک دور کوچینگ حرفه ای به همراه سمینار دوم و سوم و پنجم تون رو رزرو کنم و منم اطاعت کردم، ولی الان میخوام اعتراف کنم که تازه با پشت سر گذاشتن دوتا از سمینارهاتون عالی بودم، عالیتررررررررررررر شدم 👍👌

دیگه قطعا کوچینگ مون که اوایل اردیبهشت شروع میشه رو پشت سر بزارم سوپرپرخشان میشم💎🤩💪

واقعا چه مباحث ناب، بکر، مفید و متفاوت توی سمینارهاتون هست👌👏🙏

یه نکته ای که بهش رسیدم اینکه افرادی هم که فکر میکنن خودشون، شرایط و همه چیز خوب و به اصطلاح اکی هست، نیاز به آموزش، آگاهی و رشد ندارند ... 🤓📚

و هر کس که با این تفکر خودش رو از آموزش ها و مشاوره های خصوصی تون مستغنی می دونه، نصف عمرش بر فناست 🙃😒🙂

واااااااای یعنی نمی دونید حس شادی و آرامش، امید و ... از درون داره فوران میکنه در حالی که اصلا هیچ مشکلی نداشتم و صرف رشد بیشتر اومدم اینا رو رزرو کردم 💃🥰

خوشبختانه با کمک آموزش هاتون، درک و عمل به اون ها بصورت آگاهانه در فرکانس خوشبختی و سرور قرار دارم اونم تازه الان که فقط سمینارها رو گرفتم و نوبت کوچینگ مون نرسیده هنوز 💓💫

فرکانسی که قبلاً هم درش قرار داشتم ولی گاهی ممکن بود به دلیل عدم آگاهی و درک این مهم ازش خارج بشم یا فاصله بگیرم و .... 😎🙃😟

به هر حال تمام آنچه که در این فرکانس به سمتم جاری هست شادی،سرور، نور، عشق، امید و ... هست 🥰😇

لینک کانال تونو به عنوان هدیه برای چندتا از دوستان و آشنایانی که فکر میکردم بهش نیاز دارن فرستادم 😊🎁💌

بی صبرانه و مشتاقانه منتظر رسیدن زمان کوچینگم هستم 🤓📝💡

پیش بسوی سوپردرخشان شدن و زندگی سرشار از شادی، عشق، امید، ارامش، رشد و تعالی و ....

💞💞💞💞💞

از شما دوست خوبمون هم درخواست می کنیم داستان های تغییرات زندگی تون توسط مطالب ما رو، به آی دی ادمین @ali_javdani ارسال کنید تا هم تیم ما انرژی بگیره هم بدون نام شما در کانال منتشر کنیم. ☺️🙏

✅ برای دریافت شرایط کوچینگ حرفه ای یا مشاوره خصوصی به @ali_javdani پیام بدین.

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

fatemeh67 پسندید
نقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۱۵/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۳۷ ق.ظ  

☑️ کوچینگ حرفه ای که می دونین چیه؟ 😉

بله ... بهترین نوع مشاوره ای مون هست که در 3 دور برگزار میشه :

- دور اول 5 ساعت مشاوره یک ساعته و ریشه یابی مشکلات شما و آموزش های ریشه ای
- دور دوم یک سری مطالب مهم و محرمانه از قوانین آفرینش رو میدم که بخونین و درک کنین
- دور سوم هم به مدت دو هفته یک روز در میان 30 دقیقه پرسش و پاسخ و رفع ابهام برگزار می کنیم و قدم به قدم کنارتون میام تا خودتون رو بکوبین و از نو بسازین

✔️ و بازم تاکید می کنم که کافیه بخواهید تا بشود آنچه دوست دارید 😍

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۱۵/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۳۸ ق.ظ  
💕💕💕💕💕

سلاممم سلاممم استاد جان
روز عالی پرتقالی 😊🍊

اگر یادتون باشه خدمتتون گفته بودم که عالی هستم و همه چیز بحمدالله مثبت و شما پیشنهاد دادین که برای رشد بیشتر یک دور کوچینگ حرفه ای به همراه سمینار دوم و سوم و پنجم تون رو رزرو کنم و منم اطاعت کردم، ولی الان میخوام اعتراف کنم که تازه با پشت سر گذاشتن دوتا از سمینارهاتون عالی بودم، عالیتررررررررررررر شدم 👍👌

دیگه قطعا کوچینگ مون که اوایل اردیبهشت شروع میشه رو پشت سر بزارم سوپرپرخشان میشم💎🤩💪

واقعا چه مباحث ناب، بکر، مفید و متفاوت توی سمینارهاتون هست👌👏🙏

یه نکته ای که بهش رسیدم اینکه افرادی هم که فکر میکنن خودشون، شرایط و همه چیز خوب و به اصطلاح اکی هست، نیاز به آموزش، آگاهی و رشد ندارند ... 🤓📚

و هر کس که با این تفکر خودش رو از آموزش ها و مشاوره های خصوصی تون مستغنی می دونه، نصف عمرش بر فناست 🙃😒🙂

واااااااای یعنی نمی دونید حس شادی و آرامش، امید و ... از درون داره فوران میکنه در حالی که اصلا هیچ مشکلی نداشتم و صرف رشد بیشتر اومدم اینا رو رزرو کردم 💃🥰

خوشبختانه با کمک آموزش هاتون، درک و عمل به اون ها بصورت آگاهانه در فرکانس خوشبختی و سرور  قرار دارم اونم تازه الان که فقط سمینارها رو گرفتم و نوبت کوچینگ مون نرسیده هنوز 💓💫

فرکانسی که قبلاً هم درش قرار داشتم ولی گاهی ممکن بود به دلیل عدم آگاهی و درک این مهم ازش خارج بشم یا فاصله بگیرم و .... 😎🙃😟

به هر حال تمام آنچه که در این فرکانس به سمتم جاری هست شادی،سرور، نور، عشق، امید و ... هست 🥰😇

لینک کانال تونو به عنوان هدیه برای چندتا از دوستان و آشنایانی که فکر میکردم بهش نیاز دارن فرستادم 😊🎁💌

بی صبرانه و مشتاقانه منتظر رسیدن زمان کوچینگم هستم 🤓📝💡

پیش بسوی سوپردرخشان شدن و زندگی سرشار از شادی، عشق، امید، ارامش، رشد و  تعالی و ....

💞💞💞💞💞

از شما دوست خوبمون هم درخواست می کنیم داستان های تغییرات زندگی تون توسط مطالب ما رو، به آی دی ادمین @ali_javdani ارسال کنید تا هم تیم ما انرژی بگیره هم بدون نام شما در کانال منتشر کنیم. ☺️🙏

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۱۷/۱۲/۱۳۹۷ ۲:۲۳ ب.ظ  

عواملی هستند که فراموش شده اند که اگه دقت کنین و در زندگیتون واردش کنی ، به سمت تحرک و تغییر پیش  می روین.

🏆🏵 ورزش و رشد مغز 
⛸ورزش تاثیرات فوری بر روی مغزتان دارد. ورزشی که انجام می دهید بلافاصله سطوح انتقال دهنده های عصبی مثل دوپامین،سروتونین و نورآدرنالین را افزایش می دهد. که باعث بهبود یافتن حال‌تان دقیقا بعد از ورزش می شود، آزمایش‌ها نشان داده، که یک تمرین می تواند توانایی تان را برای تمرکز حواس بهبود ببخشد، و آن بهبود تمرکز برای حداقل دوساعت طول خواهد کشید. درنهایت، مطالعات نشان دادند که یک تمرین زمان واکنش شما را بهبود خواهد داد.
🎿رایج ترین یافته ها در مطالعات علوم اعصاب، با توجه به تاثیرات بلند مدت ورزش، نشان می دهد که ورزش وابسته به لوب پیشانی شما باعث بهبود عملکرد حواس می شود. فقط تمرکز و توجه بیشتری کسب نمی کنید، بلکه حجم هیپوکمپوس هم به خوبی افزایش می یابد. و در نهایت، نه تنها تاثیرات فوری بر روی حوصله تان را با ورزش کسب می کنید بلکه برای مدت زیادی هم باقی می مانند، بنابراین توسعه های طولانی مدت را با وجود آن انتقال دهنده های خوب کسب می کنید.
🏄🏿‍♀️اما حقیقتا، دگرگون کننده ترین چیزی که ورزش انجام می دهد تاثیرات محافظتی ومراقبتی است که بر مغزتان می گذارد. اینجا می توانید مغزتان را مثل یک ماهیچه در نظر بگیرید. هرچه بیشتر تمرین کنید، هیپو کمپوس و لوب پیشانی تان بزرگتر و قوی تر می شوند. چرا این موضوع مهم است؟ چون که لوب پیشانی و هیپو کمپوس دو منطقه ای هستند که نسبت به بیماری های نوروژنتیکی و کاهش شناخت در پیری بسیار حساس هستند. خب باافزایش ورزش در طول زندگی تان، لازم نیست به درمان بیماری های زوال عقل یا آلزایمر بپردازید، بلکه کاری که قصد انجام آن را دارید این است که قوی ترین و بزرگترین هیپوکمپوس و لوب پیشانی را بسازیدبنابراین مدت بیشتری برای این بیماری ها تا بتوانند اثری داشته باشند لازم است. ازاین رو، می توانید ورزش را به عنوان یک مستمری بازنشستگی قدرتمند برای مغزتان در نظر بگیرید، و این حتی بهتر هم هست، چون که رایگان است.
🤽🏻‍♀️

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۶/۱۲/۱۳۹۷ ۳:۵۴ ب.ظ  

و باز هم یکی دیگر از نتایج سوپر درخشان مشاوره های روانشناسی و موفقیت شخصی زیر نظر استاد بزرگوار جاودانی 👌

💥💥💥💥💥💥

حدود 4 ماه پیش بود که برای شما پیام دادم و درخواست مشاوره کردم ... با مشکل اصلی: خیانت همسرم و فروپاشی زندگیم

اونزمان حال خیلی بدی داشتم ... حسابی دل شکسته و غمگین بودم ... رنگ زندگی من خاکستری شده بود ... نه تصمیم و اراده ای برای تمام کردن رابطه داشتم و نه توان و انگیزه ای برای از نو ساختن ...
دل را به دریا زدم و با خودم گفتم مدیر این کانال که مطالبش انقددددررر به دلم میشینه ...، شاید بتونه به من کمکی بکنه ... 😔

تا حالا توی زندگیم از مشاور کمک نگرفته بودم و بخاطر همین کمی مردد و دو دل بودم ...
ولی الان با تمام وجودم خوشحالم از تصمیمی که اونروز گرفتم و از اینکه به شک و تردیدم بهایی ندادم ... 😍

بیصبرانه منتظر رسیدن تایم مشاوره م بودم، چون حال خیلی بدی داشتم...
اولین دوره ی مشاوره ی من شروع شد ... ☺️

شما توضیح مشکل اصلی را از من خواستید و من همه را توضیح دادم و حسابی خودم را خالی کردم ...
همه را با حوصله گوش دادید و قول دادید که بمن کمک خواهییددد کرد ... 🤗

اونروز با خودم گفتم احتمالا" استاد از تکنیک های همسرداری حرف خواهد زد، و از اینکه من باید تلاش کنم همسرم را جذب کنم تا دست از بی وفایی برداره ... 😒
و این اصلا" با حال و هوای اون روزهای من سازگار نبود و رغبتی بهش نداشتم ...

ولی بعد از شروع مشاوره مون، دیدم که استاد عزیزم با هوشمندی تماااام، تمرین های خودشناسی و ذهن شناسی را برایم مطرح کرد ... 😍 و با مهارت کامل و به زبان خیلی ساده بمن یااااد داد، که چگونه ذهنم را از تمام افکار منفی و خاطرات تلخ گذشته و اون همه تنش و آشفتگی، خالی کنم ... 😊

و این نقطه، شروع تغییرات مثبت من بود ...

حالم روز به روووووز بهتر شد ...

دیگه از افکار منفی خبری نبود ...

از خاطرات تلخ روزها و لحظات سختی که گذرونده بودم ...

از بغض و خشمی که نسبت به همسرم پیدا کرده بودم ...

خلاصه استاد مهربانم ... 

انقدر بمن کمک کردید و راهکارهای کلیدی را با زبان خیلی ساده و قابل اجرا بمن یاد داادید، تا بالاخره حال من از صفر یا حتی درجات منفی، به درجات مثبت و حتی بالای 50 رسید ...🤗😊

من مشاوره را برای چندین دوره ی متوالی تمدید کردم، چون تاثیر شگفت انگیز و سرعت خیلی زیاد نتایجی که میگرفتم، هیچ جای شکی برای من باقی نمیگذاشت ... 😋

الان که دارم این متن را مینویسم،
به جرآت میتونم بگم از تماااام اطرافیانم حال و روحیه ی بهتری دارم 😍

"صبور، پرانرژی، شاد، مهربان، خوش اخلاق، عاقل، خوش بین، با گذشت، بخشنده"
این صفات همه بیانگر حال امروز من هست ...😍

حس من نسبت به همسرم خیلی خیلی بهتر شده، دوباره مثل قبل دوستش دارم و تونستم رابطه مون را از نو بسازم ...

دیگه از دعوای مکرر و دلخوری های راه به راه و جو متشنج خونه خبری نیست ...

شک و تردید و بدبینی را تا حد خیلی زیادی دور انداختم ...

حتی در مواقعی که بحث یا دلخوری پیش میاد میتونم اوضاع را مدیریت کنم و بحران را به بهترین نحو خاتمه بدم ... 💪😍

راستی از آموزش های ارزشمند استاد خوبم در زمینه ی بیدااار کردن نشاط و انرژی زنانه بگم 😍 تاثیر این آموزش ها و تمرین ها در روحیه و نشاط و شادابی و اعتماد به نفس من بی نظیر بود ...

منی که به کل زیبایی خودم و نشاط زنانه ام را از یاد برده بودم، الان کاملا" به ظاهر خودم میرسم ☺️ دوباره احساس زیبایی و جذابیت دارم ☺️ از ظاهر خودم خیلی لذذت میبرم ☺️ واقعا" حسی دارم مثل 10 سال پیش، یعنی وقتی 20 ساله بودم و پر از نشاط و طراوت جوانی، ☺️ من حالا اعتماد به نفس خوبی دارم ☺️ و مایلم که در این زمینه اصلا" متوقف نشم و این انرژی و نشاط را همیشه در اوووج نگه دارم 💪😍

تاثیر این حال و روحیه ی من و آموزش های استاد بر روابط زناشویی ما هم که کاملا" واضح و مبرهن هست 😋

خلاصه اینکه استاد مهربانم ...

تمام تغییرات من ، و اونچه که شما به من آموختید ... واقعا" خلاصه کردنش در این چند سطرررر ممکن نییییست ... 😎

این شاید فقط بخشی از تغییرات و نتایج من از مشاوره ها و سمینارهای عالی شما بود، که من در این پیام به زبون آوردم ...

من یک پزشک هستم و علاوه بر دانسته های پزشکی، همیشه دنبال آموزش برای بهتر شدن خودم و زندگیم هم بودم ...

ولی به جرات میتونم بگم همچین مشاوره عاااالی 🌹 و کامل 🌹و به زبان ساده 🌹و حاوی نکااات کلیدی و حیرت انگیز 🌹 برای رشد و پیشرفت همه جانبه را، جز از "استاد خوبم آقای علی جاودانی" نمیشه انتظار داشت ... 😍

در خاتمه استاد عزیزم،
باید بگویم شما کسی بودید که من را خیییلی بهتر از خودم بلد بودید ... 😳☺️

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۷/۱۲/۱۳۹۷ ۹:۵۶ ق.ظ  
برای سوپر درخشان شدن سعی کنید🧐😇🍀
🐌حلزون درونتان را پیدا کنید!

جنوب ایتالیا زیستگاه نوعی عروس دریایی بنام "مدوز" و انواع حلزون های دریایی است.

هر از گاهی این عروس دریایی حلزونهای کوچک دریا را قورت می دهد و آنها را به مجرای هاضمه اش انتقال می دهد. 

اما پوسته سخت حلزون از او محافظت می کند و مانع هضم آن می شود.
حلزون به دیواره ی مجرای هاضمه ی عروس دریایی می چسبد و آرام آرام شروع به خوردن عروس دریایی از درون به بیرون می کند.

زمانی که حلزون به رشد کامل خود می رسد، دیگر خبری از عروس دریایی نیست، چون حلزون به تدریج آن را از درون خورده است. 

بعضی از ما همانند عروس دریایی هستیم 
که حلزون درونمان، ما را آرام آرام از درون می خورد.
حلزون درون ما می تواند:
عصبانيت، دلواپسی، فکر و خیال بیهوده، افسردگی، خشم، نگرانی، طمع، حرص و زیاده خواهی و... باشد.

این حلزونها آرام آرام در وجود ما رشد می کنند و با دندانهای خود، وجود ما را می جوند آرامتر از آنچه که فکر می کنیم.

حال زمان آن است که به خود بیاییم 
و متوجه شویم چه اتفاقی در درونمان رخ داده است.
کمی بیشتر برای شناخت درون خود وقت بگذاریم ... لاقل سال 98 رو متفاوت شروع کنیم و با برنامه و با هدف ....

موفقیت شخصی و همسرداری💥🐌💥🐌💥🐌💥🐌💥 

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۷/۱۲/۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ب.ظ  
دوست دارین سوپر درخشان بشین پس گوش کنید💐
✅ اگه یه روز بیایین بریم دادگاه خانواده‌، آدمای زیادی رو اونجا می‌بینین که بهتون میگن: از همون اول کاملا می‌دونستن یک جای کار می‌لنگه، و می‌دونستن یک چیزی سر جای خودش نیست، ولی جرات نکردن به ندای درونی‌شون گوش بدن، و نتونستن اون تصمیم درست رو بموقع اجرا کنن.

✔️ گرفتن بعضی تصمیم‌ها شجاعت خاصی میخاد. و شجاعت این نیست که آدم اصلا نترسه، بلکه شجاعت یعنی در عین حال که ترس تمام وجودت رو گرفته، ولی بتونی چشمات رو ببندی و کار درست رو‌‌ هر‌طور‌ که هست با قاطعیت انجام بدی.

🔹 آدما اغلب در گرفتن‌ این تصمیم‌ قاطع بیش از‌ حد تعلل می‌کنن. از ترس اینکه مبادا تصمیم‌شون اشتباه باشه. از ترس اینکه مبادا تنها بمونن.‌ از ترس اینکه مبادا دل نزدیکانشون رو بشکنن. از ترس اینکه مبادا مشاوره بگیرن و پولشون هدر بره و نتیجه نگیرن و از خجالت خانواده و اطرافیان‌شون... و امان از این خجالت. امان از خجالت. تصمیم اشتباه که سهله، آدما از خجالت رسما می‌میرن!

یه قانونی داریم به اسم قانون ده بر یک. این قانون میگه وقتی توی زندگیت میفهمی یک چیزی غلطه، اگه بلافاصله جلوی اونو نگیری، توی مرحله بعد باید ده برابر بیشتر بابتش هزینه بدی‌! 🤓

✅ بعضی تصمیم‌ها رو باید گرفت، علی‌رغم همه درد و رنج یا هزینه ای که به همراه دارن. 

بعضی چیزها رو باید حذف کرد. بعضی آدما رو باید ترک کرد. بعضی شغل‌ها رو باید کنار گذاشت. بعضی شیشه‌ها رو باید شکست. بعضی هزینه ها رو باید کرد حتی شده با قرض گرفتن یا فروش طلاها و دارایی ها !

و همه اینها رو باید صرفا قبل از این انجام بدی که به اون نقطه استیصالِ محتومِ بی‌بازگشت برسی.

درسته که جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته و مشکلات صرفا تلنگرهایی هستن که باعث میشن ما یه تکونی به خودمون بدیم و دنبال یادگیری و رشد مون باشیم، ولی هر چه زودتر به فکر بیافتین، نتایج تون بهتر و عالی تر میشه ... پس تصمیم بگیرین اونم شجاعانه 👏

موفقیت شخصی و همسرداری 💪

پاسخنقل‌قول