Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

مسبر خلاقیت و رشد مالی  

(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۱۰/۱۲/۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ  

💌 #تشکر

یکی دیگر از نتایج سوپر درخشان مشاوره های روانشناسی و موفقیت شخصی زیر نظر علی جاودانی 👌👇

💕💕💕💕💕

سلام استاد جاودانی بزرگوار

من شاید یک ماه نمیشه که عضو کانال شما شدم و بعد آشناییم با کانالتون تبلیغات های سمینار هوش مالی رو دیدم

اوایل فکر میکردم که کانال شما هم مثل کانالهای دیگه تبلیغاتی و الکی و کپی هست ولی بعدها که نتایج مشاوره های شما رو خوندم و پست های متفاوتی که گذاشتین در تغییر امروز من و مابقی آموزشهاتون، کم کم توجه م به کانالتون جلب شد

راستش خیلی مردد بودم که در سمینار هوش مالی تون شرکت کنم یا نه ولی بالاخره تصمیم گرفتم که شرکت کنم و الان به خودم میبالم بابت این تصمیمم

من به کمک سمینار شما واقعا فکر کنم مسیر خلاقیت و رشد مالی م رو پیدا کردم

چند وقتی بود که برنامه نویسی برنامه های موبایل رو یاد گرفته بودم ولی بلد نبودم که چیکار کنم که بشه ازش پول درآورد

ولی الان معجزه شده!!!!!

همون عصر سمینار به فکرم زد که یک اپلیکیشن ساده طراحی کنم برای محاسبه کمیسیون معاملات املاک و اینکه قوانین و سوالات پر تکرار مردم در مورد خرید و فروش املاک رو طراحی کنم

ساعت ها وقت گذاشتم و از اینترنت مطالب رو تهیه کردم و اپلیکیشن رو حاضر کردم

تا اینجاش نه سودی داره برام نه ایده ی خاصی هست ولی ایده ای که از سمینار شما به فکرم زد تا این کار ساده رو پولساز کنم این بود که در طراحی م در بخش بالای منوهای اپلیکیشن یه عکس نیم صفحه جایگذاری کردم که از سرور لود میشه و بدون نیاز به بروزرسانی برنامه، میتونم اونو عوض کنم

و با چند نفر وکیل که در کار مشاوره املاک هستن صحبت کردم تا پس از آپلود این برنامه م در بازار و مایکت، و پس از 1000 دانلود که مطمئنم همین روزها بهش میرسه، از وکیل ها تبلیغ بگیرم که عکس تیلیغاتشون رو در بخش عکس صفحه اول اپلیکیشن نشون بده و به ازای هر سه ماه تبلیغ و نمایش تبلیغ هر کدوم، دو برابر پول سمینار رو گرفتم ازشون.

و این تازه استارت موفقیت مالی من خواهد بود و خیلی مطمئنم که با آموزش های شما و چیزایی که از سمینار یاد گرفتم و ایده هاتون و ایده های اینستاگرامتون، می تونم به همین سادگی و به سادگی بیشتر از این هم به پول برسم

باورش هم برام سخته که می تونستم یه اپلیکیشن با مطالب رایگان اینترنت بسازم و توش تبلیغاتی رو جاسازی کنم که تبلیغ دهنده ها از خداشون باشه با من کار کنن و منم ده ها برابر پولی که بابت سمینار داده بودم رو در بیارم

واقعا مرسی استاد و دست مریزاد بابت آموزش های عالی سمینارتون

💞💞💞💞💞

از شما دوست خوبمون هم درخواست می کنیم داستان های تغییرات زندگی تون توسط مطالب ما رو، به آی دی ادمین @ali_javdani ارسال کنید تا هم تیم ما انرژی بگیره هم بدون نام شما در کانال منتشر کنیم. ☺️🙏

✅ برای دریافت شرایط کوچینگ حرفه ای یا مشاوره خصوصی به @ali_javdani پیام بدین.

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

نقل‌قول