Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

معنای زندگی واقعی  

(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۱۰/۱۲/۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ب.ظ  

💌 #تشکر

یکی دیگر از نتایج سوپر درخشان مشاوره های روانشناسی و موفقیت شخصی زیر نظر علی جاودانی 👌👇

💕💕💕💕💕

سلام آقای جاودانی نماز وروزه تون قبول باشه خواستم بازم ازتون تشکر کنم دلم نیومد اینا رو نگم که خدایا شکرت چقدر آرامش دارم چقدر حالم خوبه واقعا الان زندگی رو به معنا واقعیش زندگی میکنم باورم مثبت شده😊

صبرم خیلی بالا رفته امسال ماه رمضان خیلی خاصه دیگه از استرس افسردگی خبری نیست 😊

همش میگم خدایا من خواستم نه از این خواستنای الکی واقعا از ته دل وت چه بهشتی برای من مهیا کرده الان فهمیدم بهشت واقعی همین حالاست که دارم زندگی میکنم 

پس تمام تلاشم رو میکنم که شاد باشم امروز فقط برای امروز زندگی کنم وفقط حواسم به تغییر خودمه دیگه نگران فردا و فرداها نیستم به خودم میگم خدای امروزم فردا هم هست مهمتر از همه بچه هام خیلی تو خونه آرامش دارن مثل قبل نیست که از خونه فراری باشن 

وقتی تو حرفام با بچه ها یا وقتی سوالی ازم میپرسن همیشه از شما میگم بهشون میگم آقای جاودانی در باره این موضوع میگه الان اگر جوابشون ومیدم بیشتر پذیرشدارن وکلی حال خوب واتفاق های خوب که این ها رو همه مدیون شما هستم 

من خواستم وخدا هم کمکم کرد وشما رو سر راه من قرار داد تا با مطالب کانال وبعد مشاوره و سمینار بتونم خودم وذهنم وتوانایی هایم رو بشناسم ونگاهم به دنیا کلا عوض بشه وهمین که خودم راضیم از حالم خوانواده هم تحت تاثییر قرار گرفت در جهت آموزش وتونستم الگویی باشم که تغییر کنن بازم سپاس از شما که دری جدید از زندگی برای ما باز کردید در پناه حق🙏🙏

💞💞💞💞💞

از شما دوست خوبمون هم درخواست می کنیم داستان های تغییرات زندگی تون توسط مطالب ما رو، به آی دی ادمین @ali_javdani ارسال کنید تا هم تیم ما انرژی بگیره هم بدون نام شما در کانال منتشر کنیم. ☺️🙏

✅ برای دریافت شرایط کوچینگ حرفه ای یا مشاوره خصوصی به @ali_javdani پیام بدین.

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

نقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
عضو شده: 5 سال قبل
۱۱/۱۲/۱۳۹۷ ۵:۰۲ ق.ظ  

سلام بر زندگی 

وقتی یاد بگیری زیبا ببینی و به ندای درونت گوش کنی و از وهم خارج شوی و از درون جذاب شوی و خوبی‌ها را جذب کنی و گرما بخش رندگی خودت باشی وبا عشق و علاقه واقعی در راه خدا به زندگی دیگران هم معنا بدهی و یکتا خدای یکتا را عبادت کنی و فقط تسلیم امر تو باشی و همواره در راه مستقیم گام برداری، آن موقع هست که یک زندگی واقعی داری🌻

پاسخنقل‌قول