Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

ترد شدن از طرف همسر  

(@talaghadiri)
کاربر جدید Customer
عضو شده: 5 سال قبل
۰۲/۰۲/۱۳۹۸ ۵:۱۸ ب.ظ  

با سلام. من و همسرم سال ۹۵ ازدواج کردیم و ۷ ماه هست ک رفتیم خونه خودمون. از همون دوران نامزدی هر وقت دعوامون میشد میگفت نمیخوامت اخلاقمون جور نیس با وصاتت بزرگترامون و اصرار من آشتی میکردیم تا اینکه رفتیم خونه خودمون و من متوجه مشکل جنسی ایشون شدم ک تا این مدت از من پنهون کرده بودن ولی چون دوستش دارم باز تحمل کردم تا اینکه شنبه شب شام یکم دیر مخته شد و ایشون دعوا راه انداختن و هر چی از دهنشون در اومد بهم گفتن و من دلم شکست بهم گفت زنی مثل تورو میخوام چیکار و نمیخوامت و از مهریه ت بگذر و فلان از این حرفا فرداش پا شدم اومدم خونه مادرم. تا شب ک از سرکار بره خونه خبری مبود ازش تا اینکه شب از خونه به موبایلم زنگ زد و من جواب ندادم به خونه مادرم زنگ زد از مادرم پرسید ک من اونجان یا نه مادرم گفت اره اینجاس ولی میگه وقتی شوهرم منو نمیخواد کجا برم اونم برگشته به مادرم گفته هر جور راحته‌. تورو خدا راهنماییم کنین چکار کنم من دوستش دارم دلم نمیخواد زندگیمو از دیت بدم از طرفی هم تحمل این همه بی احترامی رو ندارم. چکار کنم؟  

نقل‌قول
Topic Tags
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۳:۴۱ ق.ظ  

زنان جذاب خوب بلدند چطور دلبری کنند و بدون اینکه مچشان گرفته شود و هدفشان مشخص باشد، مرد خود را به سمت خود بکشانند. آنها شاد هستند، اهل بگو و بخندند، با انرژی مثبت خود و اعتماد به نفسشان در هر جمعی می درخشند و با اجتماعی بودنشان نگاه ها را به خود خیره می کنند. همین انرژی مثبت باعث می شود که مردشان بدون اینکه کار خاصی کرده باشند تحریک شود.

برای اینکه یک رابطه جنسی خوب را تجربه کنید بهتر است به موارد زیر هم توجه داشته باشید:

• از خود راضی نباشید
  • از روابط جنسی به عنوان اسلحه استفاده نکنید
  • حساس، ضعیف و شکننده نباشید
  • خودشیفته نباشید

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۳:۴۴ ق.ظ  
✅ زن جنس مکمل است نه مخالف !!!

مردی که ناز و عشوه‌ی زنی در زندگی اش نباشد زندگی برایش چه لذتی دارد؟

مردی که برای قدم زدن در روزهای بارانی اش انگشت های ظریف زنانه‌ای برای بافتن در بین انگشتانش نداشته باشد هوای بارانی و آفتابی برایش چه فرقی می‌کند؟

☑️ چگونه یک مرد می‌تواند تمام خستگی‌هایش را تحمل کند اگر نداند که زنی در خانه برای رسیدنش لحظه شماری می‌کند، بوی عطرش تمام وسایل خانه را مست کرده، هر لحظه به ساعتش نگاه می‌کند و از صبر و حوصله‌ی عقربه ها حرص می‌خورد؟

اگر یک مرد موهای زنی را برای نوازش نداشته باشد چگونه می‌تواند دلگیری هایش از زندگی را از یاد ببرد؟

🔹 چه بی انصاف بود کسی که برای اولین بار زن را جنس مخالف نامید ...
زن مکملی‌ست برای مرد که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی‌نشست...

زن "جنس مکمل" است نه "جنس مخالف"

کانال تلگرامی موفقیت شخصی و همسرداری ، استاد جاودانی🔵

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۳:۴۵ ق.ظ  
 روانشناسان همیشه تاکید دارند که خانم ها تعادل رو حفظ کنن
تاکید  آنها بر ابراز خودتون هست
و نه صرفا ابراز کلامی.

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۳:۴۸ ق.ظ  
🌸 برای اهداف شخصی همدیگر احترام قائل باشید، و در حد توانتان برای رسیدن به آنها به یکدیگر کمک کنید.

🌸 به اندازه ی انتظارت از طرف مقابل، خودت هم، مسئولیت پذیر، رمانتیک، قابل اعتماد، راستگو، صادق، امانتدار، خوش صحبت، مهربان، وفادار و..... باش. 
من هنوز نتوانسته ام بپذیرم که آدم کامل پیدا نمیشود! من معتقدم همه اگر بخواهند، می توانند خیلی خوب باشند... و همیشه شروع ،سخت ترین مرحله ی تغییر است.

🌸 اگر ادعا داری « مسئولیت پذیر » هستی، بپذیر که شما در مقابل همسرت و در مورد یک سری از اشتباهات ایجاد شده در زندگیتان« مسئول هستی». پس.....

🌸 اجازه نده طرف مقابل تاوان اشتباه را به تنهایی و سنگین بپردازد. این شکست میتواند غرور او را جریحه دار کرده و امکان بازگشت به روال عادی زندگی را از او بگیرد.

🌸 مقدمه ی زندگی اینست که بدانی... چه چیز را، با چه مشخصاتی، چه زمانی، برای چه، و تا چه زمانی می خواهی!
احتمالا همسرت را، با تمام خوبی هایی که در او تشخیص دادی، همان زمان که احساس کردی به همراهی کسی نیاز داری، برای زندگیت، برای کامل تر و زیباتر شدن زندگیت، و تا آخر عمرتان می خواستی....« یادت نرود »

🌸 خیانت نکنید! خیانت میتواند به طرق مختلف معنا شود...یک پیام تلفنی، یک نگاه، یک فکر یا یک مقایسه ی ساده! خیانت به هیچ شکلی زیبا نیست...

🌿آزاده افشاریان

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۵:۱۵ ق.ظ  
دوست خوبم! دقت کردین !

وقتی که یه فیلمی رو در گوشی یا ویدیو میبینیم، وقتی فیلم رو میزنیم میره جلو، بهش forward میگن و وقتی برمیگردونیم به عقب، میشه backward

و وقتی که میگم بکوارد باشیم، یعنی وقتی یه مشکلی برای مون پیش میاد ( بیمار بشیم / بحث پیش بیاد / ناراحتی پیش بیاد / شکست پیش بیاد یا هر چیزی )، از امروز قبل از اینکه دنبال این باشیم که وااای الان چیکار کنیم و به فکر کارهای آتی مون باشیم، بهتره به ساعات و روزهای قبل فکر کنیم

باید فکر کنیم و ببینیم که چه فکری / چه رفتاری / چه روحیه ای / چه فرکانسی / چه باوری / چه ضعفی / چه ایرادی در فکر و ذهن مون، باعث بروز این مشکل شده؟

باید فکر کنیم که این اتفاق قراره چی رو به ما یاد بده؟

باید فکر کنیم که چجوری می تونیم از این اتفاق و مشکل، برای رشد دادن و پخته تر شدن مون استفاده کنیم؟

و این ریشه یابی مهمتر از اینه که فکر کنیم که بعد مشکل باید چیکار کرد ...

➖➖➖➖➖
🔵کانال تلگرامی موفقیت شخصی و همسرداری ، استاد جاودانی🔵

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۵:۱۶ ق.ظ  
🔴‏اندازه هات و که بدونی
‏همیشه محترمی؛

‏اندازه "گلیمت"!👌
‏اندازه "دهنت"!👌
‏اندازه "جيبت"!👌
اندازه "محبت كردنت"!👌🏻
‏⁧ 🔸فامیل_دور🔸

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۵:۱۶ ق.ظ  
براے زندگی…
قانون مهربانے بگذاریم..!

هرڪہ اخم ڪند
جریمہ اش لبخند😊

و هرڪہ لبخند بزند
پاداشش ، عشق باشد

قانون مهربانے ،
"پاداش ومجازاتش شیرین ست"

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۰۸/۰۲/۱۳۹۸ ۸:۱۴ ق.ظ  

📌 تلاش برای عوض کردن خلقیات همسر!"

به احتمال قوی، شما به این دلیل با همسر خود ازدواج کرده‌اید که عاشقش بوده‌اید. اگر این طور باشد، هیچ دلیلی وجود ندارد که او را تغییر دهید. بدون شک، افراد بالغ به طرز چشم‌گیری تغییر نمی‌کنند.

پس بهترین اطمینان شما این است که همسر خود را قبول کرده و او را به خاطر منحصر به فرد بودنش و تفاوت‌هایی که با دیگران دارد، دوست بدارید.

تلاش برای عوض کردن همسرتان فقط احساسات او را جریحه‌دار کرده و زندگی مشترک شما را خراب می‌کند. او را بپذیرید تا در راستای علائق شما گام بردارد.

موفقیت شخصی و همسرداری 💪❤️ 👇
https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

پاسخنقل‌قول