Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

خیانت زن  

(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۰۴/۱۲/۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ب.ظ  

من 7ساله ازدواج کردم دوتا بچه پسر دارم از اول ازدواج علاقه چنداني ب شوهرم نداشتم باهاش راحت نبودم و حتي ميتونم بگم ب ندرت باهاش ب ارگاسم ميرسيدم.همينجوري ادامه پيداکرد منم ويتي ديدم فقط خودش مهمه و ب من توجهي نداره بارها بهش خيانت کردم تا بتونم نياز هاي خودمو بر طرف کنم.اولش متوجه هيچ چيزي نميشد ولي ي مدت با حرف مردم بهم شک کرده و همش دنبالمه ميگه احساس ميکنم توماله من نيسي و من هيچ حسي بهش ندارم و طلاقم نميتونم بگيرم خيلي برام زجر اوره نميدونم چيکار کنم بادوتا بچه هفت ماهي هست ک با ي مرد ديگه در رابطه ام خيلي دوسش دارم اونم خيلي دوسم داره اونم متاهله و زنشو دوسنداره و بخاطر پسرش نميتونه طلاق بده زنشو.نميدونم بايد چيکار کنم با کسي ک دوسدارم ادامه بدم يا بايد تااخر عمرم تحمل کنم 😔😔😔لطفا کمکم کنيد اگه متونستم هزينه مشاوره رو پرداخت کنم حتما مشاوره ميگرفتم ولي وعض مالي خوبي ندارم تورو خدا چندتا راهکار بهم بدين 🙏🙏🙏😔😔

نقل‌قول
(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
۰۴/۱۲/۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ب.ظ  

❤️ @tajrobeVAzendegi ❤️

پاسخ 

سلام ... دوست خوبم چند تا موضوع هست که باید حواس تون به اینا باشه

اولا کار فعلی شما خیانت هست و خیانت شاخ و دم نداره و هر کار گناه و اشتباهی، اول و آخر دامن خودتون رو میگیره و فقط به خودتون ظلم می کنین و بس

دوما همه روابط اشتباه در کشور ما با این بهانه شروع میشن که یه خانم از شوهرش راضی نیست و یه آقا از خانومش ( البته شاید هم به دروغ و صرفا واسه رابطه جنسی ) و اول با این تفکر که نه بابا داریم به همدیگه کمک می کنیم و کار خیر انجام میدیم و درد دل می کنیم و ... شروع می کنن و آخر کار میشه وابستگی و عذاب وجدان و خیانت و گناه و ...

سوما، کی گفته که اگه یک شخصی ازدواج اشتباه و اجباری داشت، باید تا آخرش بسوزه و بسازه؟

این همه آدمی که تو همین کانال و گروه مون با همسرشون مشکل داشتن و بعد رعایت آموزش هامون اول خودشون رو تغییر دادن و بعدا همسرشون هم عوض شده و زندگی شون عالی شده چی هستن؟

و این همه افرادی که بعد تغییرات شون دیدن که همسرشون عوض نمیشه و حتی با وجود چند تا بچه جدا شدن و رفتن سراغ ساختن یک زندگی جدید برای خودشون و الان به شدت موفق و خوشبخت هستن، چی هستن؟

کاری که شما باید انجام بدین کاملا مشخص هست

1- توبه به خاطر هر اشتباهی در حال یا گذشته و ترک هر گناه و خطایی بدون بهانه

2- تلاش برای ساختن خودت و اصلاح خودت

3- دقت کردن به آموزش هامون در کانال و گروه اعضا

4- مرور ویدیوها و ویس هام در کانال

5- تلاش برای ساختن زندگی خودت به خاطر خودت و بچه ها

6- در انتها و بعد چندین ماه، اگه خودت کاملا عالی شدی و به همه مطالب آموزشی مون مسلط شدی و همسرت همچنان اونی نشد که می خوای ( که معمولا میشه )، اون موقع می تونی از راه درست ازش جدا بشی و بری دنبال ساختن زندگی مد نظرت.

💥💥💥💥💥💥

💞 برای ارسال سوالات خود ، پس از کنترل تکراری نبودن، از آی دی زیر استفاده کنید :

💞 @daryaftesoalbot 💞

( سوالاتی که جواب داده نمیشن در بیشتر مواقع نیاز به رزرو مشاوره خصوصی دارن )

➖➖➖➖➖

✅ برای دریافت شرایط رزرو کوچینگ حرفه ای یا مشاوره خصوصی یا دریافت مطالب سمینارهامون به @ali_javdani پیام بدین.

➖➖➖➖➖

- مطالب صرفا نظرات و تجربیات شخصی هستند و من پزشک نیستم -

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

پاسخنقل‌قول
(@kiana)
کاربر 5 ستاره
۱۱/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۲۹ ق.ظ  

چرا زنها خيانت ميكنند ؟

بنظر مياد اين روزها داستان خيانت زنها هم زياد بچشم ميخوره .داستاني كه هميشه خط قرمز جوامعي مثل كشور ما بود .دلايلي كه روانشناس ها بهش رسيدند از اين قرار ه ؛ وقتي تمام صحبت شما با همسرتون درباره موضوعات روزمره و عادي ه و يا پرداخت قبض و غذا و شهريه و خريد براي بچه ها همسر شما حس ميكنه يك مستخدم خونه ست يا يك همخونه كه با هم حساب كتاب ميكنيد و اگر جايي زيبايي و تواناييش تحسين بشه ممكنه به همون سمت بره.

دليل بعدي اينه كه بدليل عشق وعلاقه با او ازدواج نكرديد يك ازدواج سنتي يا پيشنهاد والدين يا نكات مثبتي مثل موقعيت يا پول شما را جذب او كرده و كلمات محبت أميز تون ️خيلي كمه.

دليل بعدي اينه كه هر كدوم زندگي خودتونو داريد سفر با دوستان همجنس خودتون يا درگير كار زياد تون هستيد و او هم با دوستان خودش و تقريبا ارتباط نزديك بين تون قطع شده.

دليل بعدي اين كه زني كه توجه كافي نبينه و تحسين نشه به اشتباه ممكنه خودشو تو رابطه جنسي با مرد ديگري محك بزنه كاري كه مردها هم بسيار انجام ميدهند .

دليل ديگه انتقامه.زني كه از شوهرش خيانت ديده با دردسترس ترين ادم ممكنه خيانت كنه

و دليل مهم ديگه اختلالات روان ميتونه باشه .زنهاي اختلال شخصيتي ، معتاد جنسي و دو قطبي ( رفتارهاي ضد ونقيض و خلق متغيير بسيار در نوسان ) بدون توجه به عواقب خيانت اين رفتار و انجام داده و از رسوايي اون هم ترسي ندارند .

حال رابطه تون را بپرسيد ؛ حواستون به خشم و غم همراه زندگي تون باشه

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۹/۱۲/۱۳۹۷ ۶:۰۶ ق.ظ  
زنانی که به اجبار همسرانشان از شغل و یا تحصیلات و هر نوع تفریح خود دور شده اند همیشه به دنبال یک راه جبران این کمبود و یا به نوعی تلافی هستند. زمانی که اعتماد به نفس یک زن از طرف همسر او سلب می شود مسیر نادرست ها برای او هموارتر می شود. اما باید دانست که با محدود شدن یک زن او باید با صحبت کردن با والدین خود و یا همسرش و یا یک روانشناس به فکر چاره باشد نه به فکر تلافی.

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۹/۱۲/۱۳۹۷ ۶:۰۷ ق.ظ  
اینکه یک زن نیاز به توجه و محبت همسرش دارد یک امر جدایی ناپذیر از خصلت زنانه است. این نیاز برای مردان هم وجود دارد اما زنان در مورد تحمل کمبودها ضعیف تر عمل می کنند.
پس در نتیجه اینکه چون همسرم به من بی توجهی می کرد من به او خیانت کردم اصلا مورد قبول نیست چرا که یک زن برای جلب محبت همسرش باید به او محبت کند اما اگر همسر او فردی غیر قابل تحمل بود باید از شخصی کمک گرفت تا برای این مشکل راه حلی اندیشید. مردان باید بدانند که خیانت زنانشان رابطه ی مستقیم با رفتارها و کاستی هایی از طرف آنها دارد چرا که زمانی که یک زن اگر از سمت همسرش از لحاظ محبت و احترام تامین باشد هرگز فکر خیانت هم نمی کند.

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۹/۱۲/۱۳۹۷ ۶:۰۸ ق.ظ  

راه روهای دادگاههای خانواده پر از زن و شوهر هایی است که با الگو قرار دادن زندگی شخصیت های فیلم های ماهواره ای زندگی خود را از دست داده اند. یابد بدانید که حتی کشورهای اروپایی هم تماشا کردن این نوع فیلم ها را برای مردم خود منع می کند و تا حد امکان شرایط پخش این سریال ها را محدود می کنند.

پاسخنقل‌قول
(@zzzz)
سوپر درخشان
۲۹/۱۲/۱۳۹۷ ۶:۰۹ ق.ظ  
کانون زندگی شما بسیار با ارزش تر از این است که بخواهید با تلافی کردن و یا پیروی کردن از شخصیت های فیلم های ماهواره که کاملا با برنامه ریزی برای خراب کردن بنیان زندگی زوج های موفق کشورهایی همچون ایران ساخته شده اند خراب شود.

پاسخنقل‌قول