Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

در خواست شوهر از خانوم برای صحبت از خانوم های دیگرحین رابطه جنسی  

(@fatemeh-1)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۱۰/۱۲/۱۳۹۷ ۲:۵۷ ب.ظ  

من20سالمه و همسرم27ساله هستن و یه پسر 18ماهه داریم...

به کمک مشاوره های شما و کانال زندگی خوب و آرومی داریم خداروشکر...

منو همسرم خیلی همدیگه رو دوست داریم و روابط زناشویی خوبی هم داریم اما همسرم حین رابطه از من میخواد که براش حرف بزنم و مقصدش هم اینه که بهش بگم تو خیلی خوبی و همه خانما دوست دارن باتو رابطه داشته باشن...

مطمعن هستم که پورن نمیبینه و اهل خیانت نیست...

همه جور تنوعی هم ایجاد میکنم اما در نهایت خواسته حرف زدنشو مطرح میکنه...

حتی بنا به گفته شما اسمشو صدامیزنم و ازش تعریف میکنم و لذتمو نشون میدم اما بازم همونه..

من با گفتن این حرفا مشکل ندارم اما میخواستم ببینم مشکلی ایجاد نمیشه؟

نقل‌قول
(@mohammadrasul)
کاربر طلایی
عضو شده: 5 سال قبل
۱۰/۱۲/۱۳۹۷ ۸:۴۰ ب.ظ  

سلام ... دوست خوبم در این موضوع که هم آقایون و هم خانوم ها دوست دارن چه در مواقع عادی چه در موقع رابطه جنسی از خودشون و زیبایی شون و توان جنسی شون توسط همسرشون تعریف و تمجید بشه، شکی نیست.

ولی اینکه بیاییم اسم و روابط و مسایل غلط رو به هر بهانه ای وارد این تصورات و فانتزی های جنسی کنیم، اشتباهه

اشتباهه که از یک زن یا مرد دیگه اسم بیاد وسط رابطه جنسی زن و شوهر

اشتباهه که چه در رابطه چه در حالت عادی، از یکی دیگه پیش همسرمون تعریف کنیم

اشتباهه که چشم مون و فکر مون پیش مقایسه کردن همسرمون با یکی دیگه باشه

اشتباهه که تو فکر مون در حالت عادی هم به جاذبه های جنسی و جسمی افراد دیگه فکر کنیم

اشتباهه که فیلم پورن ببینیم و تازه با این فیلم ها تحریک بشیم واسه رابطه با همسرمون

اینکه شما مطمئن هستی همسرت فیلم پورن نمی بینه یا اهل خیانت نیست، دلیل نمیشه که این خواسته ش رو قبول کنین و انجام بدین

هر جا با چنین خواسته هایی از سمت همسرتون مواجه شدین، همون دم حجله گربه رو بکشین و قاطعانه بگین که این چیزا درست نیستن و راضی نیستین و با روش های دیگه ای که آموزش دادیم و خواهیم داد، تنوع و فانتزی و خلاقیت های خوبی به روابط تون اضافه کنین.

هر کسی که فکر کنه که با قبول کردن چنین درخواست هایی از همسرش، داره کار خوبی می کنه و رضایت ش رو جلب می کنه، باید منتظر پیشروی این مدل درخواست ها و رسیدن کار به روابط جنسی غلط مثل روابط ضربدری و گروهی و خیانت و .. باشه.

💥💥💥💥💥💥

💞 برای ارسال سوالات خود ، پس از کنترل تکراری نبودن، از آی دی زیر استفاده کنید :

💞 @daryaftesoalbot 💞

➖➖➖➖➖

✅ برای دریافت شرایط کوچینگ حرفه ای یا مشاوره خصوصی یا دریافت مطالب سمینارهامون به @ali_javdani پیام بدین.

➖➖➖➖➖

- مطالب صرفا نظرات و تجربیات شخصی هستند و من پزشک نیستم -

https://t.me/joinchat/AAAAAD8R64UQH67TEFMNOQ

پاسخنقل‌قول