Notifications
Clear all

ضمن عرض خوش آمد گویی، برای برخورداری از آموزش های استاد جاودانی و یا رزرو مشاوره خصوصی با استاد، در تلگرام عضو کانال @tajrobeVAzendegi شوید و یا در تلگرام با آیدی استاد به نشانی @ali_javdani در تماس باشید.

تغییردادن نظر خانواده شوهر درمورد قد و زیبایی  

(@fatemeh-1)
کاربر فعال پر تلاش
عضو شده: 5 سال قبل
۲۶/۰۱/۱۳۹۸ ۴:۵۴ ق.ظ  

سلام من هشت سال است که با کسی ازدواج کردم که خانواده بزرگی داره و خانواده اش واسشون خیلی مهمه که عروسی که میارن از لحاظ زیبای بهترین باشه ،من و شوهرم هم همدیگر را دوست داریم و کلاً خیلی مذهبی هستیم من قدم ۱۵۵است به همین دلیل همیشه احساس کم بودن بهم دست میده البته وقتی میرم خونه پدر شوهرم وهمه جمع هستیم عروسهای دیگه شون قد بلند و زیبا هستن ، من همیشه سعی کردم این عقیده ورقابت رو از بین ببرم و با همشون دوست باشم اما نتیجه ای نداشته .راههای زیادی رفتم اما نه خوبی نه مهربون بودن ونه هیچ چیز دیگه نمیتونه نظر اونهارو در مورد خودم تغییر دهم به جای رسیدم که میخوام به هر طریقی شده قدم بلند بشه اگه میشه کمکم کنید که چکار کنم

نقل‌قول
(@safora69)
کاربر 5 ستاره
۲۶/۰۱/۱۳۹۸ ۱۲:۵۰ ب.ظ  

سلام 

تاوقتی خودت،خودت روقبول نداشته باشی این حس همیشه همراه شماهست،همیشه یادت باشه توهرچقدرم که قدبلندوبه قول خودت زیباباشی ولی درکنارش اهل مقایسه  بازهم یکی هست که ازتوزیباترباشه پس سعی کن اصلاتمرکزت روازاین مواردبه طورکل برداری....درضمن یه چیزایی دست من وشمانیست که، پس زیاد،روشون زوم نکن.

حرکات کششی روازگوگل سرچ کن وانجام بده تاثیرداره برای خوش فرم دیده شدنت

پاسخنقل‌قول
(@safora69)
کاربر 5 ستاره
۲۶/۰۱/۱۳۹۸ ۱۲:۵۲ ب.ظ  

سلام 

تاوقتی خودتون،خودتون روقبول نداشته باشین این حس همیشه همراه شماهست،همیشه یادت باشه توهرچقدرم که قدبلندوبه قول خودت زیباباسی ولی اهل مقایسه باشی بازهم یکی هست که ازتوزیباترباشه پس سعی کن اصلاتمرکزت روازاین مواردبه طورکل برداری....درضمن یه چیزایی دست من وشمانیست که، پس زیاد،روشون زوم نکن.

حرکات کششی روازگوگل سرچ کن وانجام بده تاثیرداره برای خوش فرم دیده شدنت

پاسخنقل‌قول
(@safora69)
کاربر 5 ستاره
۲۶/۰۱/۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ ب.ظ  

یه نکته دیگه یادم اومد،من خودم به شخصه زمانی که بیکاربودم وبدون هیچ برنامه وهدفی به این چیزافکرمیکردم وانقدربهشون پروبال میدادم که کلی روحیه ام تضعیف میشد....سعی کن درطول روزبرای خودت سرگرمی هایی روداشته باشی تاوقت نکنی به این چیزاحتی فکرکنی چه برسه به اینکه بتونن آزارت بدن

پاسخنقل‌قول
(@safora69)
کاربر 5 ستاره
۲۶/۰۱/۱۳۹۸ ۱۲:۵۷ ب.ظ  

یه نکته دیگه یادم اومد،من خودم به شخصه زمانی که بیکاربودم وبدون هیچ برنامه وهدفی به این چیزافکرمیکردم وانقدربهشون پروبال میدادم که کلی روحیه ام تضعیف میشد....سعی کن درطول روزبرای خودت سرگرمی هایی روداشته باشی تاوقت نکنی به این چیزاحتی فکرکنی چه برسه به اینکه بتونن آزارت بدن

پاسخنقل‌قول
(@khadijeh)
کاربر فعال پر تلاش
۲۷/۰۱/۱۳۹۸ ۸:۱۸ ق.ظ  

سلام ... دوست خوبم مطمئنی عضو کانال ما هستی و مطالبی که میذارم رو می خونی و متوجه میشی؟

یا فکر می کنی که الکی اینجا یه سری پست ها رو از جاهای دیگه کپی می کنیم و هدف مون سرگرمی هست یا از سر بیکاری داریم اینجا مطلب میذاریم؟

این چیزا رو کی به شما گفته که انجام بدین؟

کی گفته که می تونی یکی دیگه رو تغییر بدی یا می تونی نظر و فکر افراد دیگه رو نسبت به خودت اونم با این روش ها عوض کنی؟

چرا احتمال ندادی که کلا روش و برنامه ای که داری از بیخ اشتباه هست؟

شما به جای اینکه خودت رو با عروس های دیگه مقایسه کنی و معیار جذابیت و زیبایی ت ظاهر و قد و وزن باشه و بخوای به زور و تلاش، نظر اونا رو عوض کنی، لطف کن باورها و افکار و نگرش خودت رو اصلاح کن.

یعنی این همه وقته تو کانالمون هستی و نمیدونی که فکر خودت و کانون توجه و تمرکز خودت روی وضعیت و خصوصیات خودت و زندگی ت، باعث ساخته شدن زندگی ت میشه؟

و نمی دونی که فقط و فقط و فقط و فقط و فقط باید ذهن و فکر و نگرش خودت رو عوض کنی و به عزت نفس و اعتماد به نفس و قدرت درونی برسی ؟

و فقط با تغییر خودت و تغییر باورهای خودت، رفتار و نگاه و برداشت همسرت و خانواده ش و عروس های دیگه رو نسبت به خودت می تونی عوض کنی.

" این پست، پاسخ استاد جاودانی در کانال تلگرامی @tajrobeVAzendegi هست که اینجا ارسال کردم "

پاسخنقل‌قول